چهار سناریو برای امشب آیووا قفقاز

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در یک معنا این چرخه را آیووا قفقاز هستند overhyped. چند نمایندگان در خطر هستند و میدان گسترده ای بدان معنی است که آن دسته از نمایندگان به احتمال زیاد divvied تا در میان نامزدها است. آمده سهشنبه بعید است که وجود خواهد داشت یک معنی نمایندگان رهبر.

در گسترده تر حس حال آیووا قفقاز واقعا مهم است. تفاوت بین پایان اول و چهارم می تواند باعث شکستن و یا نامزدهای. به ویژه در موقعیت اسمی جبهه دموکراتیک-دونده سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را با یک تفاوت قابل توجهی در چگونه مقدماتی لرزش. وجود دارد, البته ده ها تن از نتیجه ممکن جایگشت قبل از سه شنبه اما اجازه دهید به بررسی چهار پایه آنهایی که برای شنبه شب و آنچه را که آنها می تواند برای بقیه مسابقه.

سناریو 1: سناتور. برنی ساندرز برنده بایدن دوم است و پیت Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن پایان در برخی از ترکیبی از سوم/چهارم. این چیزی است که زمان RCP متوسط را نشان می دهد و آن است که احتمالا دوم-بهترین سناریو برای بایدن به خصوص اگر حاشیه خود نزدیک شده است. آن را هنوز هم نیست خوب ذهن شما – این افزایش امکان مجزا که ساندرز نوردد سه از چهار نژادها و فقط رول از وجود دارد – اما بایدن به احتمال زیاد هنوز هم قوی نشان دادن در کارولینای جنوبی و حرکت به یک در یک با ساندرز با مایکل بلومبرگ به طور بالقوه یک اسپویلر نقش. علاوه بر این, آن را دوست دارم یا نه, استقرار است که احتمالا گیر با بایدن به عنوان آن اسب به پشت در انتخابات مقدماتی در این سناریو.

سناریو 2: بایدن برنده است. اگر که اتفاق می افتد بایدن می شود سنگین مورد علاقه خود را به امن نامزدی. بله ساندرز به احتمال زیاد برنده, New Hampshire است که می تواند به او اجاره نامه های جدید در زندگی اما ما اساسا به دنبال در یک مسابقه مشابه سال 2016 (که ساندرز به پایان رسید تا از دست دادن تقریبا 1,000 نمایندگان). نوادا خواهد بود به احتمال زیاد پس از آن ساندرز از دست خواهد داد کارولینای جنوبی به عنوان زمینه تثبیت. شما می توانید التماس کردن به حالات که در آن برخی از نامزد دیگر هنوز هم آن را می کشد اما همه آنها بسیار بعید است.

سناریو 3: ساندرز برنده بایدن پس از اتمام سوم یا پایین تر است. این سناریو کابوس برای دموکراتیک استقرار. چقدر بد نتیجه آن خواهد بود بدیهی است که بستگی به دقیقا همان جایی که بایدن می افتد اما به طور کلی نگرانی بایدن است که استقرار حامیان به یاد داشته باشید که او برای رئيس جمهور اجرا دو بار بدون برنده اصلی یا حزبی و تصمیم خواهد گرفت که این سومین بار است و نه جذابیت. بایدن ترجیح می دهند کسی مثل وارن در مقام دوم به عنوان مخالف به ctq یا Buttigieg اما در هر صورت پایان مانند این می تواند سیگنال های چرخ در نهایت آمدن قطار.

سناریو 4: ساندرز برنده بایدن است دوم Klobuchar سوم است. این است خفیف تر از نسخه سناریو 3. این نگرانی بایدن مشابه است: که استقرار حامیان شروع به احساس که او نمی تواند آن را انجام داده و استقرار پسند جایگزین پدیدار می شود. که اساسا آنچه در جریان است در اینجا. که خطر همیشه در حال حاضر با بلومبرگ انتظار در سه شنبه متحده اما Klobuchar در سوم نشان می دهد واقعی حرکت برای او. اگر بایدن بودند به سقوط دورتر پشت در نیوهمپشایر به عنوان آن می تواند تبدیل به یک سردرد بزرگ برای او. بدتر هنوز, Klobuchar احتمالا باقی می ماند از طریق فوق العاده روز سه شنبه در این سناریو بالا بردن امکان سه راه استقرار تقسیم با ساندرز scooping تا نمایندگان به عنوان تنها مترقی نامزد باقی مانده است.

وجود دارد دیگر سناریوهای البته: وارن برنده; Klobuchar موج a la ریک سانتوروم به یک پیروزی; بایدن در می آید دوم اما ساندرز ضربه سقف ، آن را غیر ممکن به بازی همه آنها را. این نشان می دهد که چقدر عدم اطمینان وجود دارد در حال حاضر, اما همچنین چگونه روشن آیووا می تواند این زمان در اطراف. در حال حاضر نامزدی حزب دموکرات می تواند موجه رفتن به شش نامزد; که بسیار بعید است که به صورت 24 ساعت از در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر