چهار نظامی چینی به اتهام هک اعتباری ایالات متحده فایل

شکستن-در اتفاق افتاد و دو ماه پس از آپاچی اعلام کرد که یک آسیب پذیری در برخی از نسخه های نرم افزار خود را و ایالات متحده آمریکا تیم آمادگی اضطراری رایانه هشدار, درخواست شرکت ها برای پچ ضعف است. اما Equifax تا به حال موفق به رفع شکاف کیفرخواست گفت.

“این بود که عمدی و گسترده نفوذ به اطلاعات خصوصی مردم آمریکا” دادستان کل ویلیام Barr گفت: در یک کنفرانس خبری در واشنگتن است. “امروز ما نگه PLA هکرها پاسخگو برای خود اقدامات مجرمانه و یادآوری می کنیم که دولت چین است که ما باید قابلیت حذف اینترنت عبا ناشناس ماندن و پیدا کردن هکرها که ملت بارها و بارها اعزام علیه ما.”

از اتهامات عنوان شده را علامت دوم عمده اتهام علیه چینی-دولت حمایت هکرها برای سرقت یک مقدار گسترده ای از اطلاعات شخصی آمریکایی است. اولین مقیاس بزرگ هک اتفاق افتاده در سال 2015 زمانی که هکرهای چینی شکست را به ایالات متحده دفتر مدیریت پرسنل و در زمان دور اطلاعات حساس در حدود 21 میلیون آمریکایی کارکنان دولت که اطلاعات ارائه شده برای به دست آوردن امنیت گواهی عدم سوء پیشینه.

U. s. اخبار و گزارش با استناد به unnamed مقامات گفته اند که چینی سرویس های اطلاعاتی نیز هماهنگ هک ماریوت Starwood هتل های زنجیره ای در سال 2018 سرقت اطلاعات شخصی در مورد 383 میلیون مهمان از جمله گذرنامه و سفر جزئیات.

ترکیبی از اطلاعات به دست آمده از این هک استفاده می شود می تواند به هدف مقامات آمریکایی و آمریکایی ها در بزرگ FBI معاون دیوید Bowdich گفت: در کنفرانس خبری. اما او اضافه FBI دیده نشده سایبر چنین هدف گیری نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de