چهار مهاجران در لاوال برگزاری مرکز ادامه اعتصاب غذا

محتوای مقاله

چهار مرد بازداشت شده در لاوال مهاجرت برگزاری مرکز ادامه داد: اعتصاب غذا برای پنجمین روز شنبه به امید به دست آوردن آزادی و پزشکی توجه خود را به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 آلودگی.

در یک کنفرانس ویدئویی یک مرد از سنگال است که با استفاده از نام مستعار عبدل برای حفظ گمنامی تصریح کرد: تعهد خود را به ادامه این اعتصاب با وجود آنچه که او واجد شرایط به عنوان فشار و ارعاب تاکتیک توسط برخی از این مرکز را به مقامات.

با توجه به عبدل 30 نفر از آغاز اعتصاب غذای تعدادی که کاهش یافته و به هشت بعد از ظهر روز جمعه. یکی دیگر از چهار باید پس از متوقف اعتصاب با وعده آزادی مشروط او گفت:.

چندین کانادا سازمانهای حقوق خود را ارائه پشتیبانی برای چهار نفر باقی مانده اعتصاب غذا. آنها با اشاره به دولت توصیه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید مانند جسمی فاصله نیست را به حساب این واقعیت برای بازداشت شدگان که آیا آنها در مهاجرت برگزاری مراکز نوجوان بازداشتگاه یا زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>