فورت مک لود به نزدیک کردن خیابان اصلی برای پیشبرد غربالگری جدید Ghostbusters

Ivan Reitman, کری, کون Mckenna فضل فین Wolfhard و Jason Reitman در آلبرتا مجموعه ای از Ghostbusters سال 2020 است. Jason Reitman منتشر شد در این عکس در اوایل این هفته در حساب توییتر خود را. کلگری

از نیویورک به لس آنجلس به … فورت مک لود?

به نظر می رسد مردمی از فورت مک لود خواهد بود در میان اولین برای دیدن جدید Ghostbusters فیلم در اوایل ماه ژوئیه با یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن برنامه ریزی شده برای جنوب آلبرتا شهر تاریخی Empress تئاتر پس از رویدادهای فرش قرمز در هالیوود و سیب بزرگ است.

اعطای ماهیان خاویاری مدیر تبلیغات و تبلیغات برای Sony Pictures Entertainment تایید این هفته استودیو بود در حال حاضر “کار با شهر فورت مک لود در کنار هم قرار دادن ویژه پیشبرد نمایش فیلم Ghostbusters: زندگی پس از مرگ” است که برنامه ریزی شده برای انتشار گسترده ای در جولای 10. این شهر در میان تعدادی از آلبرتا مکان های مورد استفاده برای Jason Reitman فیلم که شروع به تیر اندازی در مه 2019.

شهر فورت مک لود رئیس مسئول امور اداری شکایت Keenan می گوید این رویداد خواهد شد جمع آوری کمک با بخشی از سود رفتن به سمت جدید صندلی و کفپوش برای ملکه.

“ما در حال رفتن به نزدیک کردن خیابان اصلی و یک هورا برای تلفن های موبایل نوع تم” کینان گفت.

بازیگران و عوامل فیلم دعوت خواهد شد به ویژه غربالگری.

“ما در حال پیش بینی ما این Sigourney بافندگان اما ما قطعا امیدواریم که ما به برخی از آنها پیام” کینان گفت. “اما قطعا بازیگران و خدمه که در آلبرتا بر اساس و البته مقامات. وجود دارد چند در خدمه است که در واقع بر اساس در فورت مک لود طوری که همیشه بزرگ است.”

“بزرگ ما تمرکز بر روی به اشتراک گذاشتن این تجربه با کسب و کار در خیابان اصلی و ساکنان شهر فورت مک لود. خدمه بودند در اینجا به مدت هشت روز و این بسیار هیجان انگیز است.”

ملکه است که در جلو و مرکز در تازه ترین تریلر Ghostbusters: زندگی پس از مرگ که در آن نشان داده شده است که نه توسط یک پروتون بسته است. فورت مک لود شد در میان مکان های ایستاده در شهر اوکلاهما.

Reitman یک نامزد جایزه اسکار نویسنده و کارگردان و پسر اصلی Ghostbusters مدیر Ivan Reitman بود ظاهرا کاملا گرفته شده توسط فورت مک لود و تعدادی از مناطق دیگر در آلبرتا طول اولیه خود را سراغ مکان در اوایل سال 2019.

“او به پنسیلوانیا رفت. او رفت و به نیومکزیکو. او رفت و به کلگری” Ghostbusters طراح تولید فرانسوا Audouy گفت: Postmedia در ماه اکتبر. “حتی قبل از اینکه شروع کردم به یکی از اولین چیزهایی که او گفته بود:” شما می دانید من تا به آلبرتا و من واقعا تحت تاثیر قرار با آنچه که من دیدم. ما باید تا آنجا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.’ تمام عناصر اصلی پیدا شد حق دور در اینجا حتی پس از فقط چند اولیه پیشاهنگی.”

مکان های دیگر شامل Drumheller, Crossfield, Beiseker و ترنر دره کارخانه گاز. آن را نیز به ضرب گلوله در صدا مراحل در کلگری فیلم مرکز.

مک کنا فضل فین Wolfhard, Carrie Coon و پل راد عضویت اصلی اعضای بازیگران, بیل موری, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts و Sigourney ویور برای فیلم خواهد بود که در ادامه سال 1984 اصلی و 1989 عاقبت به ضرب گلوله توسط Ivan Reitman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de