فرمول یک برای برگزاری مجازی مسابقات در محل به تعویق افتاد Grands جایزه

اولین اجرای رسمی F1 2019 PC بازی برگزار خواهد شد یکشنبه هنگامی که طرفداران باید تنظیم در تلویزیون به بحرین GP.

لندن — رانندگان فرمول یک خواهد شد پیوستن به تصویری پارسه در یک سری از مجازی grands جایزه به جای مسابقه به تعویق افتاد coronavirus شیوع این ورزش روز جمعه اعلام کرد.

اولین اجرای رسمی F1 2019 PC بازی برگزار خواهد شد از 2000GMT (یا 4 p. m. ET) روز یکشنبه هنگامی که طرفداران باید تنظیم در تلویزیون به بحرین جایزه بزرگ.

مجازی مسابقه خواهد بود بیش از 28 دور نیمی از معمول فاصله واقعی یک تحت Sakhir نور افکن.

“هر مسابقه پس از آن تعطیلات آخر هفته را ببینید به تعویق افتاد در دنیای واقعی فرمول یک مسابقه با جایگزین مجازی جایزه بزرگ” فرمول یک در بیانیه ای گفت.

این Esports مجازی جایزه بزرگ سری اجرا خواهد شد تا زمانی که ممکن است. فصل-افتتاح استرالیا و ویترین موناکو Grands جایزه لغو شده اند, همراه با مسابقه در بحرین و ویتنام و چین و هلند و اسپانیا.

فصل است که به علت شروع تا آذربایجان جایزه بزرگ در 7 ژوئن در اولین.

“اولین مسابقه از سری را ببینید فعلی رانندگان F1 خط تا بر روی شبکه در کنار انبوهی از ستاره ها اعلام می شود در دوره به دلیل” گفت: فرمول یک که موجود esports در مسابقات قهرمانی جهان شروع می شود و بعد از آن در سال.

“به منظور تضمین ایمنی شرکت کنندگان در این زمان هر راننده را به پیوستن به مسابقه از راه دور با یک میزبان, پخش زنده از (لندن) Venturebeat Esports عرصه است.”

پخش خواهد شد در دسترس رسمی فرمول یک, YouTube, حرکت یا کشش ناگهانی و Facebook کانال و انتظار می رود که برای اجرا به مدت 90 دقیقه با مقدماتی به مجموعه ای از موقعیت های شبکه.

“با توجه به طیف گسترده ای از بازی های سطح مهارت در میان رانندگان تنظیمات بازی خواهد شد پیکربندی شده در چنین راهی برای تشویق رقابتی و سرگرم کننده مسابقه” فرمول یک اضافه شده است.

“این شامل در حال اجرا در برابر عملکرد ماشین با ثابت نصب setups کاهش آسیب به خودرو و اختیاری ترمز ضد قفل و کنترل کشش برای کسانی که کمتر با این بازی آشنا.”

نمایشگاه مسابقه

فرمول یک گفت: این نیز میزبان نمایشگاه آنلاین مسابقه اجازه می دهد طرفداران به رفتن سر به سر با F1 واقعی رانندگان در غیر مسابقه تعطیلات آخر هفته.

“ما بسیار خوشحال می شود قادر به آوردن برخی از نور امداد در قالب F1 Esports مجازی GP در این زمان غیر قابل پیش بینی که ما امیدواریم که برای سرگرم کردن طرفداران از دست رفته به طور منظم ورزشی اکشن” گفت: Julian قهوهای مایل به زرد فرمول یک سر از Esports.

“با هر ورزشی مهم لیگ در جهان قادر به رقابت آن است که زمان زیادی به برجسته مزایای esports و مهارت باور نکردنی که در نشان می دهد.”

فرمول یک خواهد بود یکی از چندین ارائه شده با هدف پر کردن شکاف آخر این هفته با برخی از رانندگان فرمول یک نیز درگیر در آن.

“فوق العاده سیم شنبه” را ببینید سه مجازی نژادها در جانشینی سریع — به Nuerburgring استقامت سری IMSA فوق العاده سبرینگ و مسابقه All-Stars Esports نبرد.

تمام ستاره ها, رویداد اول سازمان در اطلاعیه کوتاه با گشتاور Esports و http://www.the-race.com یکشنبه گذشته زمانی که استرالیا لغو شد و شامل ردبول حداکثر Verstappen است نقل مکان کرد و از دوشنبه تا شنبه برای جلوگیری از برخورد با F1.

Veloce Esports نیز در حال اجرا یک ‘نه Bah GP’ در 1800GMT روز یکشنبه پس از اولیه ‘نه Aus GP’ با مک لارن F1 راننده Lando نوریس در آخر هفته گذشته.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net