محتوای مقاله در ادامه

“ما پیشرفت های ساخته شده با ماشین یک شبه من فکر می کنم آن را نماینده تر از جایی که ما در حال در گفت:” Red Bull, رئیس, کریستین هورنر که تیم هرگز آغاز شده در قطب در خانه خود مدار است.

“مرسدس بنز نگاه بسیار قوی است.”

فراری چارلز لکلرک که آغاز شده و در قطب در Red Bull Ring سال گذشته پنجم شد سریعترین و جلوتر از Verstappen هم تیمی الکساندر Albon با فراری سباستین Vettel در مکان هفتم.

SPIELBERG, AUSTRIA - JULY 04: Lance Stroll of Canada driving the (18) Racing Point RP20 Mercedes in the pit lane during final practice for the Formula One Grand Prix of Austria at Red Bull Ring on July 04, 2020 in Spielberg, Austria. (Photo by Peter Fox/Getty Images) ORG XMIT: 775526805
لنس قدم زدن در کانادا رانندگی (18) مسابقه نقطه RP20 مرسدس بنز در خط پیت در آخرین تمرین برای فرمول یک جایزه بزرگ اتریش در Red Bull Ring در ژوئیه 04, 2020 در Spielberg, Austria. Peter Fox/گتی ایماژ

فراری باید اذعان کرد مسائل مربوط به طراحی با ماشین خود را اما نمی خواهد که ارتقاء عملکرد آماده است تا در دور سوم در مجارستان.

لکلرک گفت: آنها از دست دادن سرعت در گوشه و کنار.

“تعادل بسیار خوب بود اما به طور کلی گرفتن از ماشین — من حدس می زنم آن را نه تنها یک چیز آن را نیز بسته کامل است که ما نیاز به ارتقا” او گفت:.

Quebecer لنس قدم زدن هشتم به پایان رسید در سومین عمل کشویی کمی از مقام هفتم در دوم تمرین اما هنوز هم جلوتر از او 11th پایان در عمل است.

در یک نگاه

جایزه بزرگ اتریش پوشش زنده. مقدماتی: شنبه ساعت 8:30 صبح در TSN1, TSN4, TSN5; 8:45 صبح در RDS. مسابقه: چهار شنبه در ساعت 8 صبح در TSN1, TSN4, TSN5; 8:30 صبح در RDS.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de