سابق بهداشت ، تام کوبورن درگذشت در سن 72

پس از سال 2004 انتخابات را به سنا Coburn پیوند با مرد جوانی به نام دموکرات باراک اوباما ، سال بعد وقتی که او دوست داشت رئیس جمهور کابرن, پیشنهاد اوباما بود “گرفتن خطرناکی نزدیک” به اقدامات اتصالات قانون اساسی استاندارد برای استیضاح.

با وجود عمیق خود را حزبی تفاوت هر چند کابرن گفت: CBS’ “60 دقیقه” که اوباما بود “واقعا بسیار هوشمند پسر خوب” و “شسته و رفته است.”

Coburn خوش آمد می گوید و سپس رئیس جمهور باراک اوباما در خانه اتاق قبل از اوباما در سال 2011 دولت از آدرس اتحادیه. (تام ویلیامز / CQ/تماس رول فایل عکس)

“شما لازم نیست که به همان به دوستان” Coburn گفت: “60 دقیقه” ، “حقیقت های جالب دوستی هستند که واگرا.”

در زمان Coburn بازنشستگی اوباما گفت که همکار سابق خود “حتی اگر ما نمی همیشه توافق سیاسی ما در بر داشت راه برای با هم کار کنند برای ایجاد دولت شفاف تر برش پایین در earmarks و مبارزه برای کاهش هزینه های بی فایده و ما سیستم مالیاتی عادلانه تر. مردم اوکلاهما شده اند به خوبی در خدمت این کشور و از ماسکووگی’ بیش از نه سال گذشته.”

شاید بهترین شناخته شده برای خود را “Wastebook” گزارش از برنامه های فدرال است که او در نظر گرفته به هدر دادن مالیات دهندگان دلار Coburn لقب “دکتر نه” برای چیدن در برنامه اگر هیچ راهی به آنها پرداخت. او گزارش وقایع بودجه دولت برای مواردی از قبیل مطالعات خرگوش که دریافت سوئدی پا ماساژ و چگونه میگو می تواند اجرای در زیر آب بر روی تردمیل و همچنین به عنوان یک وزارت امور خارجه برنامه با هدف تحقیر آمیز تروریست ها با توییتهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de