سابق لیبرال MNA Houda-Pepin مدیریت در سنگال ارسال تساوی موشکافی

کبک نماینده جدید به طور کلی به سنگال فاطمه Houda-Pepin زد به مشکلات مدیریت کارکنان عملا از لحظه ای که او گرفت ،

فاطمه Houda-Pepin مدیریت سبک و شخصیت قوی ظاهرا مالیده برخی از کارکنان در داکار راه اشتباه است. برخی از محکوم کرد ناسالم کار, آب و هوا و استعفا داد یا احساس ناعادلانه مسدود شده از آرزو مشاغل. Tim برف / تیم برفی / روزنامه

کبک نماینده جدید به طور کلی به سنگال فاطمه Houda-Pepin زد به مشکلات مدیریت کارکنان عملا از لحظه ای که او گرفت ،

روابط بین الملل وزارت مقامات مجبور به اعزام تیم به داکار دو بار در هفته است که به دنبال Houda-Pepin ورود همه چیز آرام کمک به او در روابط با کارکنان و ارزیابی شایستگی از شکایات علیه او با توجه به پرس Canadienne.

مدت کوتاهی پس از ورود به داکار در اواخر ماه نوامبر Houda-Pepin بود در مواجهه با مشکلات با برخی از کارکنان این هیئت به نقطه که در آن او تا به حال به دنبال راهنمایی از وزارت.

Houda-Pepin که صرف 20 سال به عنوان یک لیبرال MNA تا خروج در سال 2014, خواست برای کمک به تعیین نحوه رسیدگی به برخی شرایط حساس و قابل اعتماد منابع گفت: Presse Canadienne.

او سبک مدیریت — که در تقابل با که سلف او Younes Mihoubi و شخصیت قوی ظاهرا باعث برخی کارکنان خود را به بررسی برنامه های حرفه ای. برخی از محکوم کرد ناسالم کار, آب و هوا و استعفا داد یا احساس ناعادلانه مسدود شده از آرزو مشاغل. کارکنان از کار اخراج شدند.

به عنوان اولین گام وزارت اعزام یک تیم ارشد منابع انسانی و کارشناسان برای کمک به Houda-Pepin در مدیریت روزانه از هیئت كاركنان است. آنها باقی می ماند در داکار از Jan. 6 Feb. 7.

چه چیزی بیشتر از این معاون وزیر تلقی لازم برای راه اندازی یک تحقیقات داخلی به این نوع از مدیریت در این هیئت تحت Houda-Pepin رهبری و همچنین اتهامات و شکایات کارکنان.

حسابرسی داخلی که تحت پوشش هر دو روابط کار و هزینه های مربوط به کار آغاز شد در ژانویه. 25 به پایان رسید و در فوریه. 10.

نتایج این ممیزی به Houda-Pepin چند ماه اول مدیریت باید شناخته شده و در مدت کوتاهی.

این گزارش برای ارائه به معاون وزیر سیلوی Barcelo. این کمک خواهد کرد که نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت تصمیم بگیرید که چه باید بکنید بعد.

Houda-Pepin نمی پاسخ به مصاحبه درخواست سه شنبه از خبرگزاری Canadienne.

ایتالیایی, توالت نشان داد که این روز را در تایید این ادعا واقعیت بود در راه است.

“هنگامی که ما نتایج حاصل از این ارزیابی ما را به تصمیم گیری مناسب,” او گفت.

او نمی خواهد به طور مستقیم می گویند که آیا او هنوز هم اعتماد کبک فرستاده به داکار گفت: تنها: “من در انتظار نتایج این ارزیابی” قبل از پاسخ.

لیبرال بین المللی امر منتقد Paule Robitaille گفت او نگران کبک شهرت در سنگال ظهور خواهد کرد “آسیب دیده” از این داستان. او خواست ایتالیایی, توالت به حسابرس گزارش و به سرعت در قانون Houda-Pepin سرنوشت. برتر باید دریغ نکنید برای بازگرداندن او به کبک اگر ادعا حقایق تایید Robitaille گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

نظرات او به دنبال پخش دوشنبه با رادیو کانادا گزارش هم ورودی از کارمندان فعلی و سابق این هیئت که محکوم به فضای کار و Houda-Pepin مدیریت ، در این گزارش اشاره کرد که نماینده کل زندگی در داکار هتل به جای کبک اقامت رسمی در این شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im