سابق رئیس بانک فدرال هشدار ‘رکود طولانی مدت ممکن است

جانت یلن سابق رئیس فدرال رزرو روز دوشنبه هشدار داد که دیگر اقتصاد قفل شده است, بدتر از رکود خواهد بود. اما او افزود: او با تشویق اقدامات فدرال رزرو و کنگره برای حمایت از اقتصاد است.

“این غیر ممکن است بدانید که در این نقطه چقدر عمیق رکود اقتصادی خواهد شد گفت:” یلن که در خدمت به عنوان رئیس بانک فدرال از سال 2014 تا 2018. “بستگی دارد به شدت در چه مدت دوره اجتماعی فاصله به طول می انجامد.”

زبان به عنوان بخشی از یک پنل آنلاین به میزبانی Brookings Institution, یلن گفت: امید است که این “مستند” می تواند برداشته شود در ماه مه و فعالیت اقتصادی را شروع به بازگشت به حالت عادی در اوایل تابستان. “اما یک دوره طولانی تر از سلول قطعا به نظر می رسد ممکن است,” او گفت:, و اضافه کرد “وجود دارد می تواند موج دوم از عفونت پس از فعالیت از سر گرفته است.”

یلن برجسته همکار در Brookings ستایش تغذیه گفت: او “هرگز دیده می شود سریع تر تغذیه پاسخ آنها به آن خود را مطلق همه آنها پرتاب همه چیز آنها احتمالا می تواند به پاسخ به سرعت.” او همچنین ابراز حمایت $2.3 تریلیون اقتصادی بسته به تصویب کنگره و امضای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته.

یلن گفت: در بهترین سناریو یک بهبود اقتصادی می تواند رزومه در سه ماهه چهارم این سال است. اما او گفت که این امکان وجود دارد که خسارت های اقتصادی رخ می دهد که در عین حال “می تواند منجر به یک رکود طولانی مدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im