سابق سازمان حفاظت محیط زیست رئیس کارکنان می شود مشغول لابی گری برای صنعت معدن

“ما به طور معمول ارائه جزئیات بیشتر در فعالیت های لابی فراتر از آنچه موجود است در پرونده” NMA سخنگوی اشلی برک گفت: در یک ایمیل. او افزود: از جکسون: “او است نه لابی سازمان حفاظت محیط زیست یا دولت و تمرکز تنها در کنگره وکالت.”

به عنوان شرکت های زغال سنگ را برای ورشکستگی زمینه در سال های اخیر لابی کاهش یافته است و همچنین, و آخرین آمار و ارقام به مراتب کمتر از NMA صرف در سال 2015 و قبل از آن زمانی که این پوسته بیش از 1 میلیون دلار یا بیشتر در سه ماهه.

تحت فدرال اخلاق توافق Jackson منع شده است از “فعالیت های لابی” مرتبط با سازمان حفاظت محیط زیست به مدت پنج سال و به نظر نمی رسد جکسون که به طور مستقیم لابی سابق خود آژانس است. این تعریف از “فعالیت های لابی” گسترش به دادگاه و یا آژانس حکومت-فرآیند ساخت با توجه به یک فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در ژانویه 2017.

سازمان حفاظت محیط زیست به پرده برداری از یک میزبان از کلید سیاست به تضعیف مقررات زیست محیطی در طول coronavirus همه گیر آورده است که زندگی روزانه را متوقف.

با استناد به این ویروس سازمان حفاظت محیط زیست رونمایی در ماه مارس یک جارو سیاست به استراحت زیست محیطی اجرای قوانین و نظارت است. پس از آن نیز با انتقال به تضعیف اقتصاد سوخت استاندارد برای خودروهای سواری تصمیم به تقویت استانداردهای آلودگی برای دوده و ساخته شده آن را آسان تر برای نفت و نیروگاه با سوخت زغال سنگ به انتشار آلاینده های سمی از جمله جیوه است که مربوط به مغز آسیب برساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im