سابق Calgarian رشته در پرو با یقین از خانه پرواز


محتوای مقاله

صدها کانادایی در رشته Cusco, پرو داده شد کد دوشنبه شب به یک صندلی امن در خانه پرواز روز بعد. در آنچه سابق Calgarian دانا ویلسون به عنوان “بازی های گرسنگی” سناریو فقط بخشی از آن رشته به اندازه کافی خوش شانس به ترک.

او یکی از آنها است.

“این سخت است تصور کنید تا زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد به شما که در آن به گونه ای است که به طور کلی دولت از عدم اطمینان در مورد صفحه اصلی” گفت: Wilson که در حال حاضر زندگی در بریتیش کلمبیا. “من هرگز متوجه شدم من چقدر عشق و قدردانی خانه من به عنوان من در زمانی که به نظر می رسد تا کنون و هیچ چیز وجود دارد من می توانم شخصا به عقب بر گردیم. وجود دارد احساس درماندگی است.”

ویلسون وارد پرو در 8 مارس برای دو هفته به طول سفر با یک گروه از مردم از کانادا و ایالات متحده است. در آن زمان او آگاه بود از رمان coronavirus اما شدت آن در منطقه و بازگشت به خانه تا به حال هنوز به نور آمده است.

photo from dana wilson, former calgary person now living in peru and stranded there due to coronavirus travel restrictions; for calgary story by alanna smith
سابق Calgarian دانا ویلسون (به حق) که رشته در پرو در میان COVID-19 بیماری همه گیر. او در حالی که در اینجا با یک گروه از آمریکایی ها و کانادایی ها. یک تعداد انگشت شماری از آنها شده اند قادر به بازگشت به خانه. ویلسون نیست. ارائه شده / دانا Wilson /کلگری

همه چیز را تغییر زمانی که این کشور صادر کامل مستند در مارس 16, ممنوعیت تمام سفر در داخل یا خارج از کشور پرو به مدت دو هفته. در آن زمان ویلسون و گروه او بودند در یک عقب نشینی معنوی در کلکا فقط در شمال کوسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im