فراموش نکنید که در حال حرکت–سنا باید پروب شیف, Ciaramella

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دموکرات ها می خواهند استیضاح به رسوایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “برای زندگی” و شیب 2020 انتخابات. اگر سناتور لیندزی گراهام است راه خود را. گراهام پیشنهاد پست-استیضاح تحقیقات توسط سنا به “رسیدن به پایین” از دموکراتها استیضاح جعل. که خواهد شد پین رسوایی که در آن تعلق دارد — در حزب که کشیده ملت از طریق بی جا مصیبت.

در همین حال معاون رئیس جمهور پنس است و اصرار این کشور به “تبرئه و در حرکت است.” واشنگتن پست گزارش بسیاری از سناتور جمهوریخواه احساس همان.

نه خیلی سریع. آن زمان به حرکت می کند. این سنا تحقیقات ضروری خواهد بود هر دو به کشف خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff را فتنه در مهندسی موسس شکایت و به افشای دلایل جامد مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست رئیس جمهور اوکراین برای کمک به ایالات متحده بررسی Bidens.

گراهام گفت: آن را “مهم” را به whistleblower برای بازجویی به دیدن “اگر خلاف کاران مشغول به کار بود با مردم در شیف کارکنان است که می خواستم به تهمت پایین.”

آنچه در حال حاضر به نور آمده است که در جولای 26, یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز تماس با اوکراین رئیس جمهور, استخدام شیف اچ ادعا whistleblower برای پیوستن به کارکنان خود را. مدت کوتاهی پس از آن شیف کارکنان ملاقات با خلاف کاران و هدایت او را در چگونه برای شکایت.

رسانه ها را شناسایی کرده اند که خلاف کاران به عنوان اریک Ciaramella. او آن را انکار کند.

فاکس نیوز’ Laura Ingraham گزارش می دهد که او به دست آمده یک سری از ایمیل های وزارت خارجه نشان Ciaramella ملاقات با دادستان اوکراین در کاخ سفید در ماه ژانویه سال 2016 زمانی که او خدمت در شورای امنیت ملی اوکراین به عنوان یک متخصص. دادستان نگران بودند در مورد هانتر بایدن را سودآور مدیره موقعیت در فاسد انرژی شرکت Burisma بود که هدف از تحقیق و تفحص است.

Ciaramella نیست بی طرفانه خبرچین مانند خبرچین باید باشد. او آگاه از Bidens’ معاملات در اوکراین در سال 2016 و در حال حاضر او یک پیشرو در حزب دموکرات’ راهکار برای حفاظت از آنها.

گراهام تحقیقات نیز نیاز به بررسی چرا جامعه اطلاعاتی بازرس کل مایکل اتکینسون امتیاز مشکوک افشاگر اطلاعاتی شکایت “معتبر” و ارسال آن به کنگره — ماشه مورد نیاز برای شیف برای راه اندازی یک استیضاح بررسی است.

خلاف کاران مقررات می گویند که “دست دوم و یا بی اساس اظهارات” کافی نیست اما این همه Ciaramella می تواند ارائه. او در جولای 25 تماس بگیرید. اتکینسون شهادت به جامعه اطلاعاتی در پشت درهای بسته و احتمالا ارائه پاسخ. اما شیف حاضر به انتشار اتکینسون شهادت حتی به سناتورها در دادگاه. خیره کننده پنهان.

شیف خاموش کردن هر گونه سوال در مورد whistleblower. آیا نمی شود فریب خورده،. که شیف حفاظت از خود است. هیچ قانون سپر خبرچین از یک تحقیق کنگره.

هفته پیش در کمیته مالی سنا کارکنان مصاحبه IRS خلاف کاران که می گوید او شنیده secondhand که ارشد مقامات وزارت خزانه داری دخالت در ممیزی IRS از رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور مالیاتی.

که IRS خلاف کاران نیز فاقد دانش دست اول از برخيزد. هنوز خانه راه و روش رئیس ریچارد نیل یک دموکرات استفاده می شود که خلاف کاران شکایت به پرونده او برای آزادی مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب مالیات است. Concocting ساختگی whistleblower شکایت است که دموکرات ها’ سلاح های جدید ، به همین دلیل گراهام مناسب است به اصرار موسس که در راه اندازی استیضاح شود کبابی در مقابل مجلس سنا.

پست-درخواست استیضاح نیز نیاز به حفاری به بایدن خانواده فاسد اوکراین معاملات — دقیقا چه تهمت خواست اوکراین برای کمک به انجام. دموکرات ها ادعا می کنند اتهامات جو بایدن تخلف شده اند “بی اعتبار.” درست نیست.

در روز دوشنبه را “امروز” نشان می دهد او lamely تلاش برای دفاع از خود ، اما مسئله این است که نه فقط هانتر بایدن نقدی مسافت. بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور دست از میلیون ها دلار مالیات دهندگان در اوکراین از جمله 20 میلیون دلار وام به یک دیرین کمپین کمک کننده برای باز کردن یک ماشین لوکس نمایندگی وجود دارد.

گراهام اصرار دارد: “من می خواهم به مقامات وزارت امور خارجه و از آنها بپرسید که آیا شما چیزی در مورد تضاد منافع جو بایدن بود ؟ جو بایدن در تلاش برای مبارزه با فساد در اوکراین شد یک شوخی است.”

آنچه نیست یک شوخی است و قرار دادن این کشور از طریق استیضاح به پوشش آن همه.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de