برای ساندرز در ایالت کالیفرنیا ممکن است بلیط طلایی برای نامزدی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

لس آنجلس — چهار سال پیش در کالیفرنیا بود که در آن برنی ساندرز’ خودخوانده انقلاب امیدوار به پیروزی در کاخ سفید به پایان رسید. دموکراتیک سوسیالیستی دوخته بود تلاش خود را برای منحرف کردن هیلاری کلینتون در دولت طلایی ناراحت اما آمد تا دور کوتاه با وجود سفر در سراسر کشور برای هفته ها و پیش دبستانی نظرسنجی نشان دادن او در فاصله قابل توجه از جلو-دونده.

این زمان در اطراف ساندرز است تا نزدیک به 17 درصد در این نظر سنجی بیش جو بایدن و زخم اعتماد به نفس در مورد ادعای خود را به 415 نمایندگان در خطر است, اینجا سهشنبه, بزرگترین هيئت دولت جایزه در کشور است.

“با کمک شما در روز سه شنبه, ما در حال رفتن به برنده دموکراتیک اولیه در اینجا در کالیفرنیا” ساندرز گفت: پر جمعیت بیش از 24,000 حامیان کهنه به مرکز کنوانسیون لس آنجلس جنوبی سالن جمعه شب. “خود را با کمک ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و خود را با کمک ما می رویم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن است.”

حتی پس از رأی گیری ایالت آیووا و نیوهمشایر ساندرز ساخته شده در کالیفرنیا خود را در سال 2020 جام مقدس, ساختمان یک سازمان دولتی به مراتب بیش از کسانی که از مخالفان خود را با 22 دفاتر و بیش از 100 پرداخت کارکنان.

زمین بازی به نظر می رسد پرداخت و خود را بزرگ منجر شود در نظر سنجی ها نشان می دهد که چگونه به سرعت ساندرز می مردن از هر بایدن حرکت از معاون سابق رئیس جمهور outsized پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه.

نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز همه shoo-در این winner take-all حالت دوم-جای دان در اینجا بیشتر از یک سوال باز پس بایدن اخیرا جهش-frogged جلوتر از الیزابت وارن اما کمتر از یک درصد است.

فوق العاده سهشنبه نقشه در حال حاضر تا حد زیادی به نفع ساندرز و سناتور ورمونت در حال حاضر در تلاش برای بسیج هواداران خود را به مبارزه با هر گونه تلاش برای شنت او را کنار حمایت بایدن-یا نامزد دیگری — در دموکرات’ تصویب کنوانسیون در این تابستان به عنوان رهبران حزب اخم احتمالا در مورد از دست دادن خانه اکثریت باید ساندرز می شود نامزد.

“شرکت استقرار سیاسی — شما در حال ساخت آنها بسیار عصبی” ساندرز گفت: خشن و بی ادب نشانه تکان دادن جمعیت یکشنبه شب. “آنها واقعا بسیار ناراحت است. آنها با دیدن کارگران ایستادن و تقاضای دستمزد مناسب افراد جوان افزایش و تقاضای آموزش عالی بدون رفتن در بدهی; [مردم] هستند باور مراقبت های بهداشتی حق است نه یک امتیاز. و صنعت سوخت فسیلی — اوه. آنها در ابتلا به این که مردم آمریکا درک کند که در کوتاه مدت سود هستند و نه مهم تر از آینده سیاره ما است.”

این یک استاندارد بیخ و بن ایراد سخنرانی لیبرال مجلس که به ندرت انحراف از خود را به خوبی تعریف موقعیت و تشویق خطوط. اما ساندرز بود بیشتر free wheeling از حد معمول شاید احساس جسارت توسط انتخابات و چشمگیر مردم در انتخابات و همچنین خروج از مسابقه از سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg میلیاردر و فعال تام Steyer در حالیکه در 24 ساعت.

اگر رئيس جمهور منتخب Sanders متعهد به قانونی کردن ماری جوانا در هر دولتی در کشور و پاک کردن پرونده از کسانی که به جرم جنایات ماری جوانا از طریق یک مدیر اجرایی فیات. او همچنین گفت: جمعیت او را پایان “یخ حملات که وحشت شما” و همچنین “یک مرز سیاست است که اجازه می دهد تا ماموران فدرال به ربودن نوزادان از آغوش مادران خود را.”

“که نمی خواهد اتفاق می افتد,” او گفت: به عنوان ظرفیت جمعیت roared تصویب آن.

قبلا در توییتر او ستایش Buttigieg “برای اجرای قوی و تاریخی مبارزات انتخاباتی” و گفت که او مورد استقبال همه هواداران خود را به “جنبش ما.”

اما اگر یکشنبه شب تجمع بود هر نشانه شواهد کمی وجود دارد که Buttigieg را بیشتر از متوسط حامیان بلافاصله پیوستن به صفوف با برنی برادران و دیگر ساندرز’ وفاداران. این رویداد برجسته مسلم قوی آنارشیست عنصر بیش از “مبارزه قدرت” خودداری هیپ هاپ نوازندگان دشمن عمومی رادیو که در زمان مرحله در ساندرز رویداد.

Black Lives Matter بنیانگذاران Patrisse Cullors که به تازگی به تایید هر دو ساندرز و الیزابت وارن صرف یک خط تقویت ساندرز یکشنبه شب در حالی که با استفاده از بقیه وقت خود را در میکروفون محکومیت “فاسد” پلیس لس آنجلس. او را پاره پاره پلیس لس آنجلس — را به زور برای اطمینان از امنیت در این تجمع — برای نقش خود را در ساخت کالیفرنیا دولت “بزرگترین زندانبان در کشور است.”

در همین حال دولت دموکراتیک رهبران تا حد زیادی باقی مانده و در حاشیه ی اولیه است. سناتور. دایان فاینستاین که جان سالم به یک چالش از حزب چپ پهلو در سال 2018 از ” بایدن. اما سابق رژیم صهیونیستی. جری براون کنونی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و کامالا هریس دولت junior سناتور او به پایان رسید او در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در ماه دسامبر نگه داشته اند کارت های خود را نزدیک به خود جلیقه.

اما ساندرز نمی نیاز به هر گونه بزرگ نام سیاسی تاییدیه با تکیه بر آیکون برای تلفن های موبایل و لاتین رهبران به صحبت کردن از طرف او به جای. بازیگر دیک ون دایک و 94 که تایید ساندرز یک هفته و نیم پیش نشان داد تا در تجمع یکشنبه شب به آواز خواندن نامزد شويد و اصرار مسن رای دهندگان به حمایت از او و رای اولیه است.

“من می خواهم برای گفتن یک کلمه در مورد سن من 15 سال بزرگتر از برنی. من فکر می کنم او به دنیا آمد و بعد من ازدواج کردم یا چیزی” او گفت: این جمعیت است.

بازیگر سارا سیلورمن, 49, عقب نشینی در برابر آنچه او به عنوان “ترس از مورد ساندرز’ افتخار دموکراتیک سوسیالیستی اعتقادات و دستور کار.

“همه حق بچه گربه آرام,” او گفت: مخاطبان است. “سوسیالیسم است و نه کمونیسم. دوم از همه برنی دموکراتیک سوسیالیستی — تنها راه ما تبدیل خواهد شد و روسیه این است که اگر ما چهار سال بیشتر از این دیوانه سرحال دیکتاتور.”

شاید قوی ترین جانشین پیام شب آمد از Rep. عیسی “چوی” گارسیا, ایلینوی از حزب دموکرات. “آنچه ما نیاز داریم در روز سه شنبه است یک پیروزی بزرگ در کالیفرنیا — آیا شما آماده برای ارائه این پیروزی که به ما این حرکت را به نفع خود در ماه نوامبر؟”

جمعیت حامیان بسیاری از حمل “Unidos con برنی” نشانه شکست در یک شعار. “Si se puede, si se puede” آنها فریاد زد: یک شعار متحد کارگران مزرعه امریکا اغلب ادا در طول باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008.

در همان مرحله تقریبا 45 دقیقه بعد ساندرز التماس جمعیت را به تمام دوستان خود را به پای صندوقهای رای همراه با خاله و عموهای به او کمک کند پرچ نه فقط یک گلدن استیت برنده اما بالاترین میزان مشارکت در کالیفرنیا اصلی تاریخ است.

“اجازه دهید ما رفتن به جلو و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “اجازه دهید ما رفتن به جلو و تبدیل این کشور است.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de