برای یک آهنگ: کلگری Jocelyn آلیس بازگشت به واقعیت-تلویزیون ان بی سی Songland

محتوای مقاله

زمانی که Jocelyn آلیس بود 16 او runner-up در یک شاد کانادا سری تلویزیون به نام Popstars. چند سال بعد او تا به حال کمتر-موفق اجرا به عنوان یک شرکت کننده در فصل 5 از کانادا بت.

این تجربه شد شدید و سورئال و ظاهرا بیش از اندازه کافی برای کلگری مبتنی بر خواننده و ترانه سرا به او عمر پر از تلویزیونی استعداد نشان می دهد. او به این نتیجه رسیدند که آنها تمایل به کمی برای انجام با موسیقی و همه چیز را با تلویزیون است. به عنوان حرفه ای خود را پیشرفت, حذف مبتنی بر واقعیت-TV به نظر می رسید با خیال راحت در آینه. و یا پس او فکر می کردم.

“من قطعا امید من لازم نیست که در آینده در تلویزیون واقعیت” آلیس تنش با خنده در یک نقطه در طول یک مصاحبه با Postmedia از کلگری صفحه اصلی. “که هدف پایان من اینجا.”

بنابراین او اذعان می کند او به عنوان تعجب هر کسی که برای پیدا کردن خودش پشت در تلویزیون بیش از یک دهه بعد از این زمان ظاهر می شود قبل از آنچه که قطعا بسیار بزرگتر مخاطبان به عنوان یک شرکت کننده در فصل 2 از ان بی سی Songland. سری است که بدون برخی به خوبی اب و هوای نشانه های تلویزیون واقعیت. در آلیس قسمت که پخش دوشنبه در CityTV کانادا او در میان چهار ترانه سرایان تبادل به هنرمند مهمان H. E. R. های buzzed-در مورد بالا و آینده آمریکا R&B خواننده. سه نفر از چهار انتخاب شده و همسان با لیست تولید کنندگان Ryan Tedder استر دین و شین McAnally. نسخه های جدید از آهنگ های در حال بهینه سازی و تولید شده و ارائه شده و دوباره به مهمان هنرمند خواهد شد که انتخاب یک برنده در پایان قسمت. آن را قطعا با مشخصات بالا نشان می دهد قضاوت با استعداد درگیر است. Tedder است خواننده سرب از OneRepublic اما همچنین کار با آدل, جنیفر لوپز, U2 و تیلور سویفت. دین تولید شده با صدای بلند ریحانا در. McAnally تولید آهنگ برای میراندا لمبرت, Luke Bryan and Kelly Clarkson. در کنار H. E. R. هنرمندان شرکت کننده در قسمت دیگر از فصل 2 شامل Boyz II Men Florida Georgia Line, Lady Antebellum و آشر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de