صنایع غذایی درس برای بخش بهداشت و درمان

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این COVID-19 pandemic اثرات هر کس قرار می دهد و استرس زیادی در همه کسب و کار. ما به عنوان پناهگاه در محل تعجب اگر هر سرفه یا sniffle است که “آن” دو بازار برای سلامت ما ضروری است و به خوبی در حال آمدن به تمرکز: مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی.

هر دو تحت استرس زیادی از این افزایش در تقاضا است. یکی در حال افزایش است به چالش با افزایش تولید و توزیع به سرعت در حال نیازهای ما است. دیگر به طور فزاینده ای تحت الشعاع bogged با عرضه و ظرفیت محدودیت. چرا ؟

تغذیه امریکا است 2 تریلیون دلار کسب و کار بیش از نیمی از آن ناشی از فروش های خرده فروشی. با توجه به یک سال 2017 MarketWatch, مقاله, 38,000 فروشگاه های مواد غذایی در ایالات متحده تولید شده $650 میلیارد در فروش با ارائه بین 15,000 و 60,000 جداگانه اقلام برای فروش از 7,000 فقط 20 سال پیش!

مواد غذایی کارآفرینان توسعه جدید کانال های توزیع و همچنین. فروشگاه های مواد غذایی رقابت با راحتی فروشگاه های عمده فروشی باشگاه supercenters, ارزان فروشان مواد مخدر در فروشگاه ها و به طور فزاینده با لینک مستقیم به مصرف کننده e-commerce کانال. با توجه به سوپرمارکت اخبار سنتی, فروشگاه های مواد غذایی’ به اشتراک گذاری خرده فروشی مواد غذایی کاهش فروش از 90 درصد در سال 1988 به 40 درصد در سال 2018 است. و با ما زمان قرنطینه مستقیم به مصرف کننده اینترنت خرده فروشی مواد غذایی کانال در حال تجربه رشد انفجاری.

کاغذ توالت دست عفونی و دیگر محصولات در حال فروش را با توجه به موجی از وحشت خرید اما صنعت پاسخ دهد. گرجستان اقیانوس آرام گزارش شده در هفته گذشته است که آن کارخانه ها عامل 24/7 و لس آنجلس تایمز گزارش می دهد که هیچ کاغذ توالت کمبود خصوصی به عنوان تولید کنندگان و شرکت های باربری و انبار و فروشگاه به طور مداوم restock برای دیدار با افزایش تقاضا. و شرکت ها در حال ورود به ضد عفونی کننده دست در بازار مانند زیبایی-محصول شرکت ها و مشروب به افزایش عرضه برای پاسخگویی به این تقاضای جدید است.

ما باید قابل توجه و متنوع و نوآورانه و کم هزینه و انعطاف پذیر خرده فروشی مواد غذایی صنعت که پاسخ خوبی به ما چالش های فعلی.

ما می دانیم که سیستم غذایی ما کار می کند با خیال راحت و کارآمد است و ما می دانیم — اگر چه به ندرت در نظر بگیرید — که دولت دخالت در صنعت مواد غذایی محدود است. وجود ندارد دولت برنامه ریزی و با برخی از محدود استثنا دولت است نه خرید مواد غذایی از طرف مصرف کنندگان تصویب محصولات جدید تعیین قیمت دیکته توزیع روش و یا کسب و کار سازه. دولت نمی سعی کنید برای اجرای کسب و کار مواد غذایی و در عین حال صنایع غذایی ما جای تعجب است.

این کنتراست با دیگر ضروری صنعت: مراقبت های بهداشتی. با توجه به سیستم مدیریت محتوا, ایالات متحده هزینه های مراقبت های بهداشتی در سال 2018 شد $3.6 تریلیون — و می گویند که دولت درگیر در مراقبت های بهداشتی کتمان حقیقت است. دولت درگیر در هر سطح از تحقیقات و نوآوری به سرمایه گذاری و توجه خاص تامین و تحویل.

دولت مدیریت عرضه بیمارستان با گواهی-از-نیاز به قوانین و مقررات; کسب اجازه از دولت برای ساخت و یا گسترش بیمارستان دراز مدت مراقبت از امکانات دیالیز مراکز سرپایی مراکز جراحی جایگزین مراقبت های بهداشتی تحویل مدل و غیره. موافقت دولت لازم است قبل از نوآورانه مواد مخدر و یا دستگاه های پزشکی می تواند به بازار آورده و دولت را تنظیم و پزشکان از استانداردهای خود را از مراقبت و recordkeeping خود را به کسب و کار سازمان است. دولت بزرگترین خریدار و تامین کننده مراقبت های بهداشتی و در برخی از بازارهای دولت بزرگترین مشتری: برای مثال دولت فدرال خرید بیش از نیمی از بسیاری از واکسن.

بازار مواد غذایی را بیشتر افزایش ظرفیت از مراقبت های بهداشتی بازار که در آن وجود دارد در حال حاضر با کمبود تست سواب محافظ ماسک و لباسهای نه به ذکر است داروهای حاد تخت های مراقبت و ماسک. در حالی که دولت اتحاد ملی ذخایر مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی با لوازم برای کمک به پاسخ به بحران مانند این ما در حال کشف است که این کافی نیست و یا به اندازه کافی هدفمند در این مشکل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که پرداختن به این کمبود. تست افزایش در هفته گذشته ناشی از مشارکت عمومی-خصوصی آموزنده است. دولت تبدیل شده خصوصی صنعت سست به محصولات گرفتار در, دولت در حالی که دولت تحویل درآمد پشتیبانی نظامی و لجستیک به دریافت محصول به کسانی که به آن نیاز دارید.

این تجربه برجسته چیزی مهم: دولت نه قادر مطلق و دانای مطلق. دولت ما یک سازمان متشکل از منظم انسان است که کار در زمینه قوانین مبتنی بر فرایند-وسواس چمن آگاه بوروکراسی. بله دولت ما نشان می دهد مهارت در دفاع ملی را بهبود بخشد در بهداشت عمومی است که به خوبی مناسب برای تنظیم و اجرای قوانین کمک می کند تا افرادی که نیاز به درآمد و یا سایر حمایت و شامل بسیاری از تحسین و حتی رهبران رویایی, اما آن را نمی خوب در همه چیز.

بازار آزاد متشکل از سازمان های خصوصی است که به سادگی بهتر در مدیریت تامین و تنظیم قیمت ها و پیش بینی و یا پاسخ به تغییر خواسته است. دولت باید در تنظیم و اجرای قوانین با یک چشم بر ایمنی و ارائه متوسط درآمد (و در یک بحران نقدینگی) پشتیبانی می کند که شرایط حکم اما تجربه ما در پاسخ به COVID-19 نشان می دهد قوی بازار مملو از خصوصی و کارآفرینان اجتماعی ذاتا بهتر در ارائه کالا و خدمات به شناسایی و درمان بیمار و بقیه را از ما زنده است.

ریچارد پورتر یک وکیل در شیکاگو و ایلینوی ملی committeeman به کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im