سناتور. جیم DeMint R-S. C. ارائه نامربوط متمم به واشنگتن رای گیری حقوق قانون در سال 2009 که نوار کمیسیون ارتباطات فدرال از برقراری یک قانون شناخته شده به عنوان “انصاف دکترین” که نیاز به پخش هوایی به مباحث بحث برانگیز و در حال حاضر ديدگاه مخالف. این متمم همچنین می خواهم که منع الزامات مورد نیاز برای برنامه نویسی سهمیه و یا دستورالعمل در مورد مسائل از اهمیت. Klobuchar رای به نفع اصلاح. ساندرز مخالف آن است.

مالکیت اسلحه توسط جانبازان

در ستیز 2013 تفنگ سیاست بحث ساندرز رای برای یک جمهوری خواه متمم از سوی دیگر ، Richard M. بورر کارولینای شمالی که جلوگیری از جانبازان که ناتوان ذهنی تلقی ذهنی بی کفایت و یا تجربه طولانی از دست دادن هوشیاری از تلقی “روانی معیوب” طبقه بندی که نوار آنها را از مالکیت اسلحه. در زیر با مته سوراخ کردن پیشنهاد هیچ veteran خواهد بود مسدود و از داشتن اسلحه مگر اینکه یک دادگاه در می یابد که فرد مطرح خطری برای خود و یا دیگران است. Klobuchar مخالف اصلاح.

سومین سناتور دموکرات هنوز هم در حال اجرا برای رئیس جمهور دیابت الیزابت وارن ماساچوست آمد به اتاق در سال 2013. او همچنین رای برابر با مته سوراخ کردن متمم.

بانک صادرات و واردات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de