پنج جدید COVID-19 مرگ و میر اعلام کرد در آلبرتا بیشتر موارد در کلگری سالمندان اقامت

“مبتنی هواپیما در حال پارک شده در ما پیش بند taxiways و باند; هزاران نفر از حمل و نقل هوایی مربوط به شغل را از بین می رود. در ترمینال کسب و کار در حال بسته شدن است و آن را ناشناخته هنگام مسافرت هوایی واکنش خواهد شد” گفت: باب Sartor, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فرودگاه کلگری قدرت.

این انتظار فرودگاه را ببینید 90 درصد کاهش در حجم مسافر بین مارس و ژوئن و 60 درصد کاهش از سال گذشته تعداد بیش از کل سال است. Top world news ساخته شده است بسیاری از تنظیمات به آن داخلی و بین المللی برنامه پرواز به عنوان دیگر شرکت های هواپیمایی.

ده ها تن از top world news هواپیما در حال پارک شده در اطراف کلگری فرودگاه بین المللی به عنوان COVID-19 همه گیر تعطیل ترین مسافر ترافیک هوایی در سراسر جهان است. پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia

همچنین روز شنبه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که 75 درصد دستمزد فدرال یارانه برای پوشش سه چهارم از حقوق را به هر شرکت بزرگ و متوسط و یا کوچک — موسسه خیریه و غیر انتفاعی است که می توانید آن را نشان می دهد دیده می شود درآمد افت حداقل 30 درصد با توجه به COVID-19.

دستمزد یارانه را پوشش می دهد پوش خواهد شد در $847 یک هفته و backdated به 15 مارس.

در دیگر تحولات اسپارتان علوم زیستی ارائه خواهد شد AHS با دستی جدید تست دستگاه است که می تواند تایید نتایج آزمون برای COVID-19 در کمتر از یک ساعت AHS گفت: در آزادی مطبوعات.

اولین محموله از دستگاه و تست کیت می رسد در ماه آینده هر چند آنها هنوز به تایید بهداشت کانادا اما انتظار می رود به تصویب در یک زن و شوهر از هفته.

با فایل های از کانادا مطبوعات

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de