پنج خانواده پسند همه چیز برای انجام این آخر هفته در Calgary, Feb. 7-9

چه با جوندگان?
که در آن: کمان زیستگاه ایستگاه
وقتی که: Feb. 7

یادگیری در مورد آلبرتا حیات وحش در اولین جمعه هر ماه در کمان زیستگاه ایستگاه. اطلاعات بیشتر در مورد بارها اشتباه — و معمولا بدخیم — جوندگان از دست در فعالیت ها و کارشناسان از کلگری حیات وحش توانبخشی جامعه و آلبرتا, موسسه حفاظت از حیات وحش. این رویداد اجرا می شود از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر

WinterFest
که در آن: Bowness انجمن جامعه
وقتی که: Feb. 8

جشن بهار در این کارناوال به سبک صورتی که امکانات zorb بولینگ, فنری, قلعه, صنایع, بازی, جایزه, اسنک, و بیشتر. بلیط ها $4 آنلاین 7 دلار در درب و رایگان برای کودکان زیر دو.

پیتر و گرگ
که در آن: رودخانه بالا متحده کلیسای
وقتی که: Feb. 8

رودخانه بالا هدیه ای از موسیقی جامعه ارائه WindSync پنجگانه بازی Prokofiev کودکان کلاسیک است که می گوید یک جاذب داستان در حالی که معرفی بچه ها به موسیقی کلاسیک. کودکان زیر 18 رایگان; بلیط برای هر کس دیگری هستند 10 دلار است.


پنگوئن پادشاه هیجان بازدیدکنندگان روزانه پنگوئن راه رفتن در باغ وحش کلگری در روز شنبه, ژان. 11, 2019.

جیم چاه / Postmedia

پنگوئن راه رفتن
که در آن: باغ وحش کلگری
زمانی: روزانه تا اواسط ماه مارس

در حال حاضر که ما در زمستان معتدل آب شیرین منطقه — فوق 5ºC زیر -25در و یا باد می وزد بالاتر از 20 متر/ثانیه, آسمان صاف; — پنگوئن ها را برای پیاده روی روزانه. آنها در ماه مارس روزانه در ساعت 11 صبح ارائه بازدید کنندگان باغ وحش یک نگاه نزدیک در باغ وحش شاه پنگوئن مستعمره.

Pop-Up یخ بازی غلتکی
که در آن: Junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده والیبال مرکز
وقتی که: Feb. 8

لوید رفته است اما کلگری غلتکی اسکیت به پا کرده است تا به بیش از پر کردن جای خالی با این 15,000 فوت مربع کف چوب. آنها را اسکیت در دو جلسه: یک خانواده اسکیت اجرا می شود که از 6 تا 8:30 p. m. و هزینه های $7.50 برای کودکان و نوجوانان و 12 دلار برای بزرگسالان در پیشبرد و همه سنین شب اسکیت از 9-11 بعد از ظهر که هزینه $12 در پیش است. گرفتن بلیط در calgaryrollerskate.com.

twitter.com/thejonroe
[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im