پنج متهم در پیوند به قاچاق انسان تحقیق توسط کلگری و کبک پلیس

پلیس در حال انتشار جزئیات بیشتر در مورد این دو سال تحقیق و تفحص در حال حاضر به عنوان پنج متهم از افراد دستگیر شده و متهم شده است. خدمات پلیس کلگری

پنج نفر متهم شده اند در یک مشترک قاچاق انسان تحقیق بین کلگری و کبک پلیس.

بررسی پوشا تقریبا دو سال است که اعتقاد بر این شامل ساکنان آلبرتا, Calgary, پلیس گفت:.

مشترک بررسی با کبک ضد قاچاق انسان نیروی کار آغاز شد و در مارس سال 2018 است. آن مشخص شد که پنج نفر به اتهام متصل به قاچاق انسان از چند زن تجارت جنسی کارگران در داخل و اطراف منطقه کلگری.

پلیس اعدام یک حکم جستجو بر روی یکی از کسانی که مظنون’ خانه در کلگری در 27 ژوئیه 2018. وجود دارد یک قربانی داشت همراه با مواد مخدر یک تفنگ دستی و حدود 5000 دلار پول نقد با توجه به کلگری ،

یک مرد را بازداشت گرفته شد.

پلیس کلگری سپس liaised با آن کبک همکاران به ترتیب برای دستگیری دو نفر دیگر از مردان معتقد بودند درگیر می شود. مردان به نظر می رسد در دادگاه در کبک در روز چهارشنبه.

محققان بعد از آن دو مردان بیشتر در کلگری که آنها باور دارند که متصل به این مورد. یکی دستگیر شد Aug. 7, 2018 در حالی که دیگر دستگیر شد Nov. 29, 2019.

Vincent-Olivier Marchetrre, 34 و آنتونی Proietti, 29, هر دو کبک در هر صورت یک تعداد از مواد نفع قاچاق, قاچاق افراد تهیه و مواد بهره مندی از خدمات جنسی.

مردان در حال خدمت مداوم جملات بیشتر به اتهام قاچاق انسان, گرداندن مراکز فساد و تجاوز جنسی و حمله در برابر پنج اضافی قربانیان از ماه ژوئن تا نوامبر 2018.

پلیس بر این باورند بیشتر تعاملات بین مظنون و مختلف آلبرتا ساکنان هنوز گزارش شده است.

Hicham Moustaine, 28, از کلگری که دستگیر شد Aug. 7, 2018 شد متهم با یک تعداد هر یک از قاچاق افراد, گرداندن مراکز فساد در اختیار داشتن اسلحه گرم بدون مجوز در اختیار داشتن یک ممنوع سلاح با مهمات و در اختیار داشتن اسلحه گرم به دست آمده از جرم و جنایت.

سرگئی Dube-Cavalli, 28, از کلگری بود که بازداشت, Nov. 29, 2019 شد متهم با یک تعداد هر یک از مواد بهره مندی از خدمات جنسی, تبلیغات, خدمات جنسی, قاچاق افراد زیر سن 18 و سود مادی از قاچاق.

Calgarian میخائیل Kloubakov, 29 دستگیر شد و در 27 ژوئیه 2018 شد متهم با یک تعداد از قاچاق افراد.

محققان در حال پرسیدن هر کسی که تا به حال تماس با هر یک از مظنونان متهم به تماس با پلیس در 403-266-1234 و یا ارائه راهنمایی به صورت ناشناس با تماس با جرم و جنایت جلو.

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im