از توقف یادگیری به نگه داشتن دوستان خود را نزدیک این اهداف ارزش تلاش برای در هر نقطه در زندگی است.

به عنوان افزایش تعداد کانادایی ها خود را وارد کنید وسط و سال های طلایی وجود دارد کمتر صحبت از پیدا کردن چشمه جوانی و بیشتر بحث در اطراف مثبت پیری است. این تغییر در تفکر تغییر استقبال از تلاش به نوبه خود به ساعت در حال حرکت به سمت بیشتر قابل دسترسی هدف حفظ کیفیت بالا از زندگی به دوران بازنشستگی است.

آن را نه فقط متعلق به نسل و نسل Xers که امید به دوباره تعریف آنچه در آن به معنی به سن. دولت ها و شهرداری ها درک کنند که یک جامعه سالم از افراد مسن قرار می دهد فشار کمتر بر منابع عمومی که بدان معنی است که آنها منافع خود را در حفظ پیری خود شهروندان فعال و سالم است. و با توجه به این که برای اولین بار در جهان نسل وای و نسل است که به دنبال انتظار می رود زندگی می کنند به 100 آن را مهم تر از همیشه به دنبال یک شیوه زندگی اختصاص داده شده به پیری سالم است.

فیلیپ پیزو از بخش اطفال و میکروب شناسی/ایمونولوژی در دانشگاه استنفورد گذراند تحریریه در مجله انجمن پزشکی آمریکا تحت عنوان نسخه ای برای طول عمر در قرن 21 است. هدف او نیست و فقط برای اضافه کردن سال به زندگی خود را بعد از چند دهه از زندگی “معنی دار تر و کاربردی و کمتر ضعیف به morbidities که منجر به پزشکی اجتماعی و وابستگی اقتصادی.” به عبارت دیگر او شعار مزایای حفظ یک بدن سالم زندگی اجتماعی و حساب بانکی به عنوان دهه اضافه کردن.

به نظر می رسد آشکار است که پیزو نسخه برای طول عمر است به کسانی که خود را در میانه سال و فراتر از آن, اما سرمایه گذاری در طول عمر زود هنگام را افزایش می دهد شانس برداشت پاداش از زندگی پر جنب و جوش و زندگی هدفمند. بنابراین منتظر نیست تا زمانی که بازنشستگی بافندگی به دنبال پیروی از اهداف زندگی — آن را هرگز خیلی زود به آغوش مثبت پیری است.

حفظ و یادگیری

افراد با تحصیلات دانشگاهی بیشتر امید به زندگی نسبت به کسانی که بدون. سطح پایین آموزش و پرورش اغلب در نتیجه درآمد پایین تر; با توجه به آمار ایالات متحده این نتایج در بیشتر تمایل به سمت کاهش سلامت جسمی و روانی و همچنین افزایش بیکاری است. آمار نشان می دهد 15 سال تفاوت امید به زندگی در بین ثروتمندترین و فقیرترین آمریکایی است.

اصرار جوانترین نسل به ماندن در مدرسه بوده است مشترک خودداری کنند اما ابتلا به از دست رفته آموزش و پرورش و فرصت های آن را ارائه می دهد هرگز قدیمی می شود. یادگیری مادام العمر نیست و فقط یک سنگ پله به خوب مالی سلامت — یک سرمایه گذاری مهم در زندگی طولانی تر است.

زندگی با هدف

داشتن یک هدف فراتر از خود — مانند مراقبت از دیگران بهبود جهان اطراف شما به اشتراک گذاری تخصص خود را درگیر شدن در گروه های اجتماعی و پس از یک مسیر معنوی — ترجمه را به یک زندگی طولانی تر با توجه به مطالعات جوان و پیر. شروع هر روز با یک حس از هدف و تعهد به کمک به جامعه است مانند یک دوز روزانه دارو است.

با سن می آید زمان بیشتری به خودتان بنابراین ایده ایجاد فرصت برای ارشد اعضای جامعه برای به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه خود منافع جامعه به عنوان یک کل. در حالی که بازنشستگی اغلب به عنوان پایان از ارزش خود را, آن را در واقع یک فرصت بیشتری را به جامعه نسبت به شما به عقب بر گردیم.

نگه داشتن دوستان خود را نزدیک

ارتباط اجتماعی است که در ارتباط با 50 درصد افزایش در بقا. تنهایی از سوی دیگر می تواند منجر به افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و سکته مغزی. برای قرار دادن آن را به سادگی داشتن دوستان خوب است برای سلامتی شما.

اولویت روابط و درگیر ماندن با خانواده و دوستان و همسایگان و همکاران کلیدی است برای حفظ سطح بالایی از ارتباط. هنوز در بسیاری از بار وقتی که انزوا مشترک است از جمله تغییر و مدارس و مشاغل و یا شهرستانها; جدایی از همسر و شریک زندگی و یا دیگر اعضای خانواده و بازنشستگی. حفظ متنوع شبکه های اجتماعی اجازه می دهد تا برای پشتیبانی در طول دوره تغییر و کاهش خطر انزوا.

اتخاذ یک شیوه زندگی سالم

آن را به خوبی شناخته شده است که ورزش به طور منظم و خواب کافی و خوردن مواد غذایی مغذی را بهبود می بخشد سلامت رفاه و طول عمر. چه کمتر قابل درک است که اتخاذ یک شیوه زندگی سالم است که یکی از تنها راه های اثبات شده برای کاهش ژنتیکی عوامل خطر مانند بیماری های قلبی چاقی و بیماری های روانی.

ساختمان عادات سالم اوایل همچنین به معنای لذت بردن و در نتیجه انرژی و قدرت و خلق و خوی مثبت در هر دو طرف از وسط سن. اما بازپرداخت می آید در آن سال هنگامی که سن شروع به تراشیدن دور در جسمی و روانی شایستگی ما را برای اعطا در جوانان است. قرار دادن یک اولویت در ورزش و خوردن و خواب کافی را کند میکند فیزیکی کاهش و خوب است برای هر دو ذهن و بدن است.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im