تناسب اندام: ما چگونه ما بچه ها در حال حرکت در طول همه گیر?

محتوای مقاله

زمانی که COVID-19 قرار دادن جامعه در مکث در اواسط ماه مارس در این کشور ورزشگاه بسته شدند و گروهی کلاس های ورزش furloughed. در عین حال با وجود تعداد محدودی از تمرین گزینه های بسیاری با انگیزه ورزشکاران در بر داشت راه برای دریافت در حرارت 150 دقیقه از تمرين با شدت متوسط در هر هفته است.

همان را نمی توان گفت برای کانادا کودکان و نوجوانان. وقتی که می آید به حفظ هر نوع فعالیت فیزیکی برای بیش از چند دقیقه جوانی تبدیل شده اند متکی به رهبری معلمان تربیت بدنی و یا مربیان است. از چپ به دستگاه های خود را به زیر 18 جمعیت است که بیشتر احتمال دارد به بازی بازی های ویدئویی از اجرای پرش, پرش لگد زدن و پرتاب.

کارشناسان بهداشت و درمان باید طولانی تاسف فرسایش غیر فعال بازی در میان آمریکای شمالی کودکان است. با مدارس و پارک ها و تفریح و سرگرمی مراکز بسته و لیگ های ورزشی در نگه داشتن بچه ها مانده بودند با کیسه های پر از تجهیزات ورزشی و هیچ جایی برای رفتن. اگر که نیست به اندازه کافی مشکل ساز فیزیکی, فاصله, قوانین ساخته شده آن را دشوار است برای ارتباط با دوستان, ساخت بازی فعال بسیار کمتر سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>