تناسب اندام: سگ مناسب ورزش رفقا

محتوای مقاله

من سه سال 85 پوند, مخلوط نژاد سگ, Dallas تبدیل به یک مشکل. او با استفاده از به 15 – 20 دقیقه راه رفتن در اطراف بلوک در هر صبح و شام. در حال حاضر زمان بیشتری را بر روی دست من و نیاز مبرم به دنبال چیزی به غیر از صفحه نمایش کامپیوتر من ما در طول روز پیاده روی کشیده اند و برای بیش از یک ساعت طولانی بازی واکشی در جایی در وسط. ما تکرار همان روال اکثر شب برای 30 تا 45 دقیقه.

خیلی هیجان زده است دالاس با تمام این ورزش او را تبدیل به طور فزاینده ای نیازمند اگر راه رفتن خود را به تاخیر است. زوم تماس های که با دخالت خود را در جدول زمانی جدید در حال ملاقات با مقدار زیادی از اقدام شبیه به یک کودک نو پا که پدر و مادر در تلفن.

معلوم است من تنها نیستم. اکثر صاحبان سگ در محله خود را می گویند بهترین دوست است با محبت های اضافی ورزش. همانطور که برای صاحبان تمام کسانی که اضافی دقیقه را صرف راه رفتن خوب برای سلامت خود و رفاه. اما پس از آن صاحبان سگ باید همیشه شناخته شده برای ورود بیشتر پیاده روی دقیقه از جمعیت عمومی است. بررسی 29 مطالعات نشان می دهد که سگ واکر از سود اضافی 52 دقیقه فعالیت بدنی در هفته است که سهم قابل توجهی نسبت به حرارت 150 دقیقه لازم به درو مزایای بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de