اخراج بی خانمان بنیاد دست مدیر ندامتگاه مدت برای بیماریهای preying در افراد زیر سن قانونی

رابین Wortman خارج کلگری دادگاه در دوشنبه مرداد 14, 2017. این عضو سابق هیئت مدیره با کلگری بی خانمان پایه و اساس بود و محکوم به پنج سال زندان برای چندین جرم. AL Charest / Postmedia

Preying بر آسیب های مواد مخدر-معتاد بی خانمان برای خود ارضاء جنسی فرود آمد اخراج بی خانمان مدیر بنیاد رابین Wortman پنج سال حبس.

در موافقت با ارسالی از تاج دادستان دانا Spaner و سارا Goard-بیکر عدالت بلر نیکسون نیز سیلی Wortman با یک عمر ممنوعیت رسانه های اجتماعی دسترسی به افراد زیر سن قانونی.

این ممنوعیت که دفاع وکیل Andre Ouellette مخالف به عنوان معادل یک نامشخص جمله نیز ممنوع Wortman از حضور در مناطق که در آن افراد زیر سن قانونی مکرر — از جمله زمین های بازی — و ممنوعیت او از در نظر گرفتن موقعیت های نظارت بیش از کودکان است.

Goard-بیکر استدلال بان بود نه یک شکل از مجازات اما چیزی لازم برای محافظت از کودکان از مجرم.

Wortman, 65, گناه التماس کرد — mid-دادگاه — در ماه اوت گذشته به چهار اتهامات مرتبط با برگشتاندن پسران نوجوان به Beltline آپارتمان ،

در آن زمان او یک عضو از هیئت مدیره از کلگری بی خانمان بنیاد اما اخراج شد بلافاصله پس از شارژ بودن.

نیکسون اشاره کرد Wortman با دقت کشت قربانیان خود را, پیام کوتاه آنها را از طریق اینترنت و تهیه آنها با متامفتامین و ماری جوانا هنگامی که آن را هنوز هم غیر قانونی است.

در میان اتهامات او التماس کرد گناه به قاچاق غیرقانونی مواد مخدر است.

دادگاه ملکه نیمکت گفت: در حالی که Wortman مبارزه با مواد مخدر هل دادن نبود انگیزه سود او هنوز هم در برابر آن به عملیات تجاری.

مرتبط

“این واقعیت که تنها انگیزه داشت نه پول است نه کاهش,” نیکسون گفت.

قاضی گفت: Wortman رفتار به مبلغ “عمدی بهره برداری جنسی از آسیب های مواد مخدر-معتاد افراد جوان است.”

و او عرضه مواد مخدر به قربانیان “به داماد و جلب افراد جوان به خانه اش.”

نیکسون گفت: استثماری رفتار مجرم به طور جدی دچار آسیب های روانی قربانیان.

Wortman بستری اتهام اینترنت برگشتاندن به منظور بهره برداری جنسی در اختیار و توزیع پورنوگرافی کودکان و قاچاق.

در میان 200 مورد پورنوگرافی کودکان او تا به حال شده یک ویدیو از دو جوان, او می دانست که درگیر شدن در رفتار جنسی است که او با دیگران به اشتراک گذاشته.

نیکسون گفت: در حالی که Wortman ظاهری عدم ندامت بود و نه یک عامل تشدید ضمانت افزایش مجازات آن مورد نظر خود را در آینده تهدید برای جامعه است.

او گفت: اگر چه یک ارزیابی روانی او را به عنوان متوسط و پايين نامزد برای تکرار جرم سال, Wortman را نشان نمی دهد بینش به اثر خود را از جنایات.

“آقای Wortman همچنان به نمایش خود را به عنوان یک خیرخواه دوستان به جوان مردم او را قربانی” قاضی گفت.

“او درگیر در سرزنش قربانی بیان کرد بیش از یک بار که” هر کس که آمد به خانه من آگاه بود از آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد.’ “

[email protected]

توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de