آلبرتا وزیر دارایی تراویس Toews صحبت می کند به کلگری اتاق بازرگانی در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia

آلبرتا وزیر دارایی تراویس Toews می گوید دولت باز است به اصلاحات مالیاتی که تغییر ساختار درآمد استانی بودجه فراتر از UCP فعلی چهار سال مدت است.

Toews صحبت شد دوشنبه به یک کسب و کار مخاطبان به میزبانی کلگری اتاق بازرگانی پس از tabling دولت 2020 بودجه در هفته گذشته. در سند UCP دولت پیش بینی های قابل توجهی شکوفایی در آلبرتا اقتصادی و اقبال با وجود مداوم بازار و عدم قطعیت است.

آن را پیش بینی رشد درآمد که به شدت متکی بر سرمایه گذاری موجب با کاهش مالیات شرکت ها و بخش انرژی توسعه از جمله خط لوله ساخت و ساز.

اما پرسید که آیا دولت برنامه ای برای تنظیم درآمد آن ساختار به منظور کاهش “نوسانات” ناشی از تکیه بر انرژی حق امتیاز Toews گفت: آن چیزی که باید یک “مکالمه مداوم.”

“ما تعهد خود را به بهره است که ما قصد معرفی یک مالیات بر فروش در این استان در طول این مدت است. ما متعهد به بهره ما قصد افزایش مالیات. ما افتخار است که تعهد” وزیر دارایی گفت.

“واقعیت این است که اقتصاد ما تکامل می یابد. اقتصاد این استان تکامل یافته بیش از صد سال گذشته و ما نیاز به یک مکالمه مداوم در مورد بهترین سازه; مالیات بر سازه است که در خدمت بهره در بهترین راه ممکن است.”

Toews نمی گویند که آیا دولت در رد امکان استانی مالیات بر فروش در آینده بالقوه از نظر.

“ما افتخار است که تعهد در این مدت” او گفت:.

“ما باید به طور مداوم ارزیابی اگر ما یک ساختار است که در خدمت بهره در بهترین راه ممکن است. بنابراین من پرتاب خواهد شد که در خارج وجود دارد. این گفتگو که ما باید در این استان امروز.”

در حدود 50 میلیارد دلار آلبرتا برآورد درآمد برای 2020-21 سال مالی خواهد شد و اساسا برگزاری مداوم در 2019-20 سطح قبل از رشد حدود 7.8 درصد بیش از هر یک از دو سال آینده در نهایت صعود به 58 میلیارد دلار توسط 2022-23 با توجه به بودجه مطرح پنجشنبه گذشته.

کسانی که پیش بینی های رانده شده در بخش پیش بینی 38 درصد افزایش در انرژی به عنوان حق امتیاز هر دو تولید نفت و خط لوله ظرفیت گسترش دهد.

Toews اذعان کرد: “نوسانات” در بخش انرژی شناسایی coronavirus شیوع دوباره به عنوان یک خطر است که می تواند تهدید سرمایه گذاری در آلبرتا, اقتصاد.

او گفت که دولت آماده است برای تنظیم آن باید پیش بینی شیوع بیماری تاثیر نفت و گاز ایران ،

کلگری اتاق بازرگانی و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Sandip Lalli گفت Toews سخنان در مورد مالیات بالقوه اصلاحات بودند تعجب آور نیست.

“او در واقع به صحبت ما در مورد که قبل از اینکه به عنوان خوب,” او گفت:.

“به دنبال آن است در ساختار اقتصاد کانادا و ساختار آلبرتا, اقتصاد می گویند:” چگونه ما حرکت رو به جلو?’


کلگری اتاق بازرگانی و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Sandip Lalli.

گاوین جوان/Postmedia

“به عنوان مالی این طرح پس از اتمام آنها در حال حاضر به دنبال ورودی به ‘آنچه می تواند آن را مانند نگاه ؟ چه شاید بالقوه مالیاتی مانند نگاه و این که آیا این تغییر ما کسری سطح در یک سرعت سریع تر?'”

اما NDP انرژی منتقد عرفان صابر گفت: UCP دولت در حال حاضر ساخته شده مالیاتی قابل توجهی در تغییرات — و نه فقط کسانی که به نفع اقتصاد آلبرتا.


آلبرتا NDP MLA عرفان صابر صحبت با رسانه ها پس وزیر دارایی تراویس Toews’ سخنرانی در کلگری اتاق بازرگانی در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است.

گاوین جوان/Postmedia

تحت این استان کاهش مالیات شرکت ها که در حال حاضر دیده می شود کاهش از 12 به 10 درصد تحت UCP شرکت ها آغاز خواهد شد پرداخت و نه درصد در سال جدید روز 2021 و هشت درصد سال بعد.

دولت معتقد است این خار سرمایه گذاری و ایجاد 55,000 شغل تا سال 2022.

“است که ایجاد هر شغل است که جذب هر گونه سرمایه گذاری است. در عوض آن را در مقابل” صابر گفت.

“آنها در حال حاضر شده است تغییرات به مالیات اما نه به نفع روزمره بهره. بنابراین اگر آنها واقعا می خواهید به آن مکالمات من فکر می کنم آنها باید.”

مرتبط

shudes@postmedia.com
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im