نهایی حکومت در اقتصاد سوخت عقبگرد باز درب برای دعاوی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سهشنبه به طور رسمی نورد سوخت با راندمان استاندارد برای وسایل نقلیه مسافری تاسیس شده تحت دولت قبلی یک حرکت است که hobbled کلیدی سیاست ایالات متحده برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خشم محیط زیست است و به احتمال زیاد باعث چالش های قانونی.

با رقیق کردن اوباما-عصر خودرو استانداردهای میان جاه طلبانه ترین اقتصاد سوخت و مقررات در جهان مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت استدلال آنها می تواند کاهش قیمت خودرو, تشویق مصرف کنندگان به خرید جدید اتومبیل امن تر.

دو سال بعد از آژانس های ساخته شده خود را پیشنهاد اولیه برای تضعیف خودرو استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler پرده برداری از این قانون نهایی و علنی سه شنبه منتشر شد با حمل و نقل وزیر ایلین L. چائو که گفت: استانداردهای جدید خواهد صرفه جویی در زندگی می کند, جلوگیری از صدمات قیمت پایین تر از خودروهای جدید و تمیز کردن محیط زیست است.

“ساخت جدیدتر و امن تر تمیز کننده وسایل نقلیه بیشتر مقرون به صرفه برای خانواده های آمریکایی ما را نجات ایجاد شغل و بهبود کیفیت زندگی و هموار کردن راه برای آینده ای روشن تر برای شهروندان ما” چائو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در اصل پیشنهاد به توقف استاندارد در سال 2020 سطح اما مقاومت مواجه و حتی از برخی از خودروسازان که نگران چنین اقدامی بیش از حد شدید برگشت از اوباما-دوران استانداردهای. سازمان حفاظت محیط زیست را به خود علم هیئت مشاوران یافت “قابل توجه ضعف در تجزیه و تحلیل علمی” پشت این طرح به قفل در استاندارد در سال 2020 سطوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im