فیلمساز با این نسخهها کار از طریق غم و اندوه و برقرار با پدرش حافظه از طریق, جدید, انیمیشن, مستند,

محتوای مقاله در ادامه

ایجاد اتاق نشیمن خانواده به عنوان یک مینیاتور تنظیم شد به خصوص دردناک ورزش برای Koizumi.

“وجود خواهد داشت لحظات زمانی که من را به ساخت یک خاص سرپا نگه داشتن و من فقط شروع به گریه,” او می گوید. “وجود خواهد داشت دیگر خاطراتی که به من می آیند که به من احساس عمیق غم و اندوه است. اما در راه است که واقعا خوب بود برای من. این بود که به مقابله و همچنین کمک به من مجدد با پدر من است که اساسا آنچه که من می خواستم به انجام است.”

Koizumi در حال حاضر با این نسخهها کار برای سینمای ملی در مونترال, آموزش انیمیشن, مستند, کارگاه, اگر چه او فیلم جدید بدون اتصال به آن سازمان. در سایه سنبه پیگیری به او 2006 انیمیشن, مستند, یک دشت, داستان. از آن پس او به تدریس, انیمیشن, کارگاه های آموزشی برای سازمان های مختلف از جمله TIFF بل سبد در تورنتو و کلگری Quickdraw انیمیشن جامعه است. زمانی که Koizumi فارغ التحصیل از مدرسه فیلم در دانشگاه بریتیش کلمبیا در سال 2011 پدر و مادر او در آمد از کلگری برای غربالگری تمام سال چهارم دانشجويان نهایی پروژه فیلم.

“آنها واقعا خوشحال برای دیدن پروژه های دانشجویی بر روی صفحه نمایش بزرگ” Koizumi می گوید. “حتی زمانی که من تصمیم به رفتن به مدرسه گراد (در تورنتو) پدر من بسیار حمایت از من. من واقعا فکر می کنم او یکی از بزرگترین طرفداران از نظر من فیلم پروژه. او واقعا می خواست من را به ادامه به ساخت فیلم.”

در سایه در سنبه می تواند نمایش به صورت رایگان در CBC سنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de