فیلیپینی, کارکنان مقصر نیست برای گوشت های بسته بندی کارخانه شیوع آن پیشی گرفته اند 1,000 موارد

محتوای مقاله در ادامه

“اگر آنها ضروری آنها دیده نمی شود باید به عنوان مصرفی.”

این اتحادیه خواستار استانی دولت به اطمینان حاصل شود همه کارگران باید حقوق برابر و که این حقوق در حال اجرا و قابل استفاده در همه جا هیوز گفت. شرکت کارگیل یا JBS کارکنان را تشکیل می دهند بیش از 20 درصد از این استان را در موارد نشان می دهد که چگونه به طور نامتناسبی تحت تاثیر مواد غذایی کارگران هستند.

“تنها راهی است که ما در حال رفتن به مبارزه COVID-19 است اگر ما درمان هر فرد به عنوان یک برابر انسان بدون در نظر گرفتن وضعیت خود را و آنها را از دسترسی به مراقبت های بهداشتی و حمایت آنها نیاز” او گفت:.

کلگری کاتولیک مهاجرت جامعه (CCIS) نیز کمک به کارکنان زده گوشت-بسته بندی گیاهان است. در برخی موارد کل خانواده باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

“مردم را به نام مورد پول, مشکلات, مشکلات غذایی و اجاره مشکلات. ما متصل به کلگری بانک مواد غذایی و همچنین ارائه خدمات سلامت روان در دسترس است. ما در حال کمک با هر آنچه که نیازهای مردم هستند چرا که هر کس در یک وضعیت متفاوت” گفت: فریبرز Birjandian مدیر عامل شرکت CCIS.

“ما باید به کارگران موقت خارجی بسیاری از همدردی به خاطر آنها جان خود را در خطر انجام این کار است که ما احساس آنها باید انجام دهند.”

— با فایل های از Jason شاه ماهی

[email protected]

توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de