فدرال برای صرف $100 میلیون در کنوانسیون امنیت

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال تلاش برای جلوگیری از یک سال 1968 redux به عنوان سیاسی سازمان جمع آوری و در میلواکی و جکسون در ماه آینده برای خود quadrennial ریاست جمهوری نامزدی.

پنجاه و دو سال پیش خشونت spiraled خارج از کنترل به عنوان هزاران نفر از جنگ ویتنام تظاهرات و مبارزه پلیس در خیابان های شیکاگو تحت الشعاع قرار داده نامزدی حزب دموکرات را از معاون رئیس جمهور هوبرت هامفری و marring انتخابات خود را شانس.

که ماه اوت در این کشور هنوز در وضعیتی وخیم از ترور رابرت کندی و مارتین لوتر کینگ جونیور و در جریان ناآرامی های نژادی است که به دنبال دومی. مشابه درگیری در حال وقوع امروز همراه با بی سابقه بهداشت بیماری همه گیر است که چهار اقتصاد رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن بالا انتخاب مجدد قدرت است.

در ضمن این کنوانسیون ارائه خواهد شد نادر چهار روز از پایدار در کانون توجه رسانه ها به صورت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است که تنزل از ماه مارس به اسکریپت مجازی کمپین حوادث بسیاری از دلاور زیرزمین. این بیماری همه گیر است و همچنین قرار دادن یک توقف به رئیس جمهور تهمت آزاد wheeling, تظاهرات که یکباره او را به بالای توده ایران در سال 2016. به تازگی او تلاش کرده است به اجرا مبارزات انتخاباتی خود از کاخ سفید است.

حفاظت از هر دو سلامت و امنیت کنوانسیون نمایندگان و مهمانان در حال حاضر بالاترین اولویت از هر دو طرف. اما نه ارائه پاسخ قطعی در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای انجام این کار – حتی با کمتر از یک ماه قبل از تب و تاب سیاسی مانند آن خواهد شد در این سال آغاز می شود.

هنگامی که برگ برنده سفر به جکسون و بایدن می رسد در میلواکی, سرویس مخفی خواهد کرد که رول را در آن شهرها با آنها. حتی هنگامی که در ترکیب با زن پلیس محلی حضور که ممکن است به اندازه کافی. رئیس جمهور به تازگی اعزام اجرای قانون فدرال تیم پرتلند سنگ., به سرکوب مداوم التهاب وجود دارد و او اعلام کرد قصد دارد به ارسال آنها را به دیگر شهرستانها که در آن خشونت به شدت در پی تظاهرات علیه خشونت پلیس.

آنها ممکن است به زودی نیز مستقر می شود برای محافظت از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات ملی کنوانسیون. یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است می گویند که آیا ماموران فدرال را فراهم می کند امنیت بیشتر اما توجه داشته باشید که 100 میلیون دلار شده است اختصاص داده شده برای اجرای قانون از جمله “چیزهایی مانند پرسنل.”

اگر فدرال اجرای قانون کند گام برای کمک به امن دو شهر جایی است که بیشترین شباهت بین این دو کنوانسیون به پایان خواهد رسید.

دموکرات ها در حال آماده سازی برای یک حزب مانند دیگر عمدتا به دلیل میزبان در حال تشویق مهمانان به حضور در. حداقل نه در فرد.

کنوانسیون ملی دموکرات ها مجموعه, برای Aug. 17-20 نمی خواهد باید جمعیت زیادی یا boozy خوش آمدید پذیرایی و یا ذخیره کردن خسته و بیش از حد مشتاق خبرنگاران swarming نمایندگان و نامزدها. آن متفاوت خواهد بود نسبت به سال های گذشته است که با طراحی. با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به upend زندگی عادی و سنتی فعالیت سیاسی, کنوانسیون کمیته برنامه ریزی باید تغییر چرخ دنده ها. مهمترین این به معنی رفتن مجازی: نمایندگان خواهد شد و بحث آنلاین و رأی و تماشای آنلاین بایدن قبول نامزدی آنلاین.

همه این تغییرات DNC سخنگوی تیم کارول گفت RealClearPolitics بخشی از “تعهد به حفاظت از سلامت جامعه ميزبان و همه درگیر با این کنوانسیون بر خلاف رئیس جمهور تهمت که بی پروا رویکرد به برنامه ریزی یک کنوانسیون نادیده واقعیت مرگبار بیماری همه گیر.”

دموکرات ها را در تکیه به این مقایسه حتی اگر آن نیاز به بیشتر خالی کنوانسیون سالن. DNC به زودی اعلام سلامت پروتکل در رابطه با محلی مقامات پزشکی در حال حاضر بر روی زمین است. برنامه ریزان نیز در ترجمه خود در خانه تیم از اپيدميولوژيستها و بیماری های عفونی تلاش. که تلاش خواهد شد به رهبری دکتر W. ایان Lipkin متخصص در تست تشخیصی است که به عنوان مدیر مرکز عفونت و ایمنی در دانشگاه کلمبیا و توسط دکتر لری درخشان بهترین و شناخته شده برای کار خود را در ریشه کن کردن آبله در سراسر جهان است.

“در حالی که این سال را به کنوانسیون قطعا نگاه و احساس های مختلف از هر قبل از ما باقی می ماند متمرکز در ساخت مطمئن شوید که هر نماینده می تواند به انجام کار خود را در کسب و کار رسمی و بدون خطر به شخصی یا عمومی سلامت” کارول گفت. “ما همچنین متعهد به پیدا کردن راه های جدید و نوآورانه را به این رویداد را تجربه مربوط به انجمنهای بیشتر و بیشتر آمریکایی ها در راه های جدید است.”

چگونه است که همه می لرزد — مثلا آیا حزب سالمند دولتمردان به راحتی محوری به اینترنت ، — باقی مانده است دیده می شود. و تا کنون هیچ برنامه منتشر شده است. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از حوادث بزرگ به کانون توجه است. وجود دارد خواهد بود که به تصویب حزب پلت فرم (یک “وحدت نیروی کار” گروگان بایدن و سناتور. برنی ساندرز منتشر کرده است که در 110 صفحه لیست مترقی توصیه). پس از آن وجود خواهد داشت رسمی نامزدی بایدن و هنوز هم-به-می شود-اعلام کرد همسر در حال اجرا.

Buzzwords تا کنون “فرمت های مختلف و رسانه” به عنوان حزب کار می کند برای پیدا کردن راه هایی برای ایجاد شور و شوق برای یک رویداد آنلاین. DNC در حال حاضر آغاز شده وردپرس ایده ها از رای دهندگان در سراسر کشور به چه صورت باید اقدام و آن را به راه اندازی یک آنلاین hub برای نمایندگان می رساند. چه چیزی تغییر نمی دهد که بایدن موضوع: تجدید.

او شروع مبارزات انتخاباتی خود در فیلادلفیا در سال گذشته توسط موعظه پیام وحدت به “یک ملت بیمار بدست آورد.” کارول گفت: انتظار می رود بیشتر در این موضوع از یک جشن مجموعه به ویژه “قدرت و جمعی بشریت از ملت ما و نشان می دهد که معاون رئیس جمهور بایدن رهبر این کشور نیاز به در حال حاضر.”

کنوانسیون نیز منحصر به فرد باشد چرا که آن را می آید به عنوان احساسات در ادامه به شعله ور شدن بیش نژادی و نابرابری. اگر تظاهرکنندگان مانند کسانی که در حال حاضر در پورتلند و شیکاگو آمده به میلواکی می تواند به ایجاد یک کل جدید امنیتی را به چالش بکشد.

یک مقام آشنا با فرایند برنامه ریزی گفت: RCP که بدون توجه به آنچه ایمنی از شرکت کنندگان و جوامع اطراف آن است DNC را “اولویت است.” میلواکی در حال حاضر قصد دارد به کنار “نقطه مونتاژ” در تلاش برای تسهیل متمم اول قانون اساسی حقوق زن از گفتار و مونتاژ به تمام افراد علاقه مند است.”

شهردار تام برت به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که پلیس محلی در حال آماده سازی برای “حفظ صلح.” این دموکرات اضافه شده که “من شده اند بسیار روشن در طول چند ماه گذشته که من باور نمی کنم که نظامی روش چه چیزی مورد نیاز است.” گلوله های لاستیکی به عنوان مثال نمی شود مجاز است.

به عنوان یک تعیین شده ملی امنیتی ویژه رویداد کنوانسیون مستلزم حضور سازمان های فدرال برای اطمینان از تحقق ماموریت خود را. اما بودجه امنیت دهکدهای کوچک شده است در نور از جهانیان طبیعت جمع آوری شده است. با توجه به شهردار, وزارت دادگستری ایالات متحده را تایید کرده است میلواکی مدرج-بازگشت هزینه از $40 میلیون, کردن از قبلا درخواست 50 میلیون دلار است.

برای جمهوری خواهان آن بوده است بسیار آهسته تر تغییر به کوچک کنوانسیون پس از همه گیر را تداوم به آرامی squelched برنامه به صورت کامل با اکتان بالا, هفته جشن از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول.

در ماه ژوئن پس از دو سال از برنامه ریزی جمهوری خواهان yanked خود کنوانسیون برای ماه آگوست برنامه ریزی. 24-27 از شارلوت, N. C. تیم تهمت بود در واکنش به دموکراتیک مسئولان شهرستان انحراف ایران قصد دارد به زنان با توجه به اختلاف نظر در مورد چه نوع اجتماعی فاصله و پروتکل های ایمنی مورد نیاز در داخل اطاق. تغییر جنوب به جکسون در قسمت نتیجه ساده انتخاباتی ریاضی. در اوایل تابستان کارولینای شمالی بود و به دنبال مانند کمتر از یک مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن از فلوریدا رئیس جمهور جدید دولت خانه و بحرانی میدان نبرد.

در حال حاضر که coronavirus موارد مشخصی در دولت آفتاب افزایش پنج برابر در دو هفته جمهوری خواهان تلاش کرده اند برای اطمینان با احتیاط کنوانسیون شرکت کنندگان که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید آنها را به حفاظت از ویروس.

“ما برنامه ریزی برای پیاده سازی انواع پروتکل های بهداشت به منظور اطمینان از امن رویداد” RNC رئیس Ronna McDaniel نوشت: در نامه ای به اعضای کمیته هفته گذشته است. “این طرح شامل اما نه محدود به, در سایت, متوسط چک در دسترس PPE مهاجم مطابق با پروتکل ها و در دسترس COVID-19 تست.”

هنوز جکسون کلانتر مایک ویلیامز یک جمهوری خواه است آشکارا مضطرب که شهر آماده نیست برای این رویداد به دلیل کوتاه زمان چرخش و کمبود بودجه. و در اوایل ماه ژوئیه فلوریدا کلانترها انجمن گزارش شده است که آن را نه استخدام کافی افسران از دولت 66 سایر استان ها برای دیدار با 2000 افسر هدف است. همانطور که از اوایل این هفته فقط 500 امضا کرده بود.

“ما نیاز به مأموران اجرای قانون و ما رو بدست تعهدات اما نه به سطح است که ما فکر می کنیم مورد نیاز” ویلیامز گفت: Politico. “و بسیاری از این است که مردم داشتن ویروس نگرانی از جوامع خود و من درک می کنم که.”

کمیته ملی حزب جمهوری خواه در این هفته گفت: این اعتماد به نفس در توانایی خود را برای حفاظت از سلامت و امنیت کنوانسیون مهمانان هر چند آن را اعلام کرده است برنامه ای برای محدود کردن فرد در مشارکت در طول چند روز اول جمع آوری شده است.

“این RNC همچنان به همکاری نزدیک با رهبری محلی در جکسون در برنامه ریزی برای این کنوانسیون از جمله در سلامت و اقدامات امنیتی و وزارت دادگستری است که در روند تخصیص میلیون ها دلار در یک ایمنی گرانت” یک سخنگوی حزب گفت: RCP. “جکسون است جایگزین بیش از 70 ، 000 نفر برای بازی فوتبال و دیگر رویدادها و ما با اعتماد به نفس در دولت های محلی و مقامات دولت فدرال قادر به اطمینان از امن رویداد برای شرکت کنندگان.”

جمهوریخواهان این هفته گذاشته جزئیات بیشتر در مورد خود را کمرنگ پشت دستور کار است که هنوز هم رسما شروع در شارلوت که در آن RNC هنوز میزبانی تابستان آن جلسه آخر هفته Aug. 22-23. در صبح روز Aug. 24, 336 نمایندگان بازیگران پروکسی آرا به نمایندگی از بیش از 2500 نمایندگان به طور رسمی نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حزب انتخاب رئیس جمهور است. وجود دارد نیز نمی توان معمول درون حزب پلت فرم داخلی و یا جلسات پس از 2016 پلت فرم را در محل باقی می ماند تا 2024. مقامات نمی خواهند تعداد کمی از مردم در حال عبور از یک پلت فرم جدید به نمایندگی از همه نمایندگان که در شهر شارلوت محروم از حضور کامل.

اقدام خواهد شد و سپس shift را به جکسون بعد از ظهر Aug. 24 به مدت چهار شب از سخنرانی و برنامه نویسی.

این RNC اجرایی کمیته به اتفاق آرا مورد تایید تلاش برای هدفمند پاره کردن حضور و غیاب اولین روز و محدود کردن آن به طور منظم نمایندگان تنها. در روز پنج شنبه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن را علنا قبول نامزدی منظم نمایندگان همراه با یک مهمان و همچنین به عنوان جایگزین نمایندگان مجاز خواهد بود برای حضور در.

هنوز هم قصد دارد به نظر می رسد به مراتب بیشتر در شار نسبت به قبلی کنوانسیون با تشکر لجستیکی موانع آمده است که با برنامه ریزی عجله رویداد در طول یک بیماری همه گیر. مذاکرات مقامات نمی گویند دقیقا همان جایی که حوادث هر شب برگزار خواهد شد و اشاره کرد که آنها برنامه ریزی برای استفاده از تعدادی از محیط داخلی و فضای باز سالن در چند بلوک شعاع از مرکز شهر جکسون از جمله VyStar یادبود سربازان عرصه; TIAA بانک زمینه که در آن پلنگ بازی; روزانه محل سالن آمفی تئاتر; 121 مالی Ballpark یک شهر کوچک لیگ بیس بال ورزشگاه و چندین سایت دیگر.

که آیا بودجه کافی برای متوقف کردن ساخته شده برای تلویزیون, حوادث, در, سنتی, بادکنک, رها در شب گذشته است که هنوز هم یک سوال باز با توجه به امنیت فوق العاده و نگرانی های بهداشتی در حال بازی نقش مهمی در این سال است. اواخر هفته گذشته جکسون میزبان کمیته برخاستیم و میخ تقریبا 20 میلیون دلار در وعده اگر چه یک سخنگوی کرده است گفت که “دهها میلیون” مطرح شده است. این تعداد در مقایسه با $66 میلیون 2016 جمهوریخواه raked برای مغلوب ساختن پیشی جستن اولین جشن نامزدی.

وقتی که می آید به ارائه امنیت کلانتر ویلیامز شکایت کرده است که 50 میلیون دلار کمک هزینه فدرال شده بود مقایسه به 33 میلیون دلار. یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: دفتر عدالت برنامه های اختصاص 100 میلیون دلار برای اجرای قانون و فعالیت های لازم برای هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات کنوانسیون.

با وجود این هنوز هم-مایع طبیعت از این رویداد RNC است که در تلاش برای اطمینان بخشیدن به جمهوری خواهان که از آن باقی خواهد ماند باید تماشای تلویزیون حتی با یک جمعیت کوچک وجود دارد و شاهد آن در دست است. “من می خواهم به تکرار که RNC در حال کار در سراسر ساعت برای اطمینان از کنوانسیون جشن در جکسون هیجان انگیز, برتر, رویداد” McDaniel تاکید کرد در نامه ای به RNC اعضای.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagrakameralı su tesisatçısısweet bonanzaaviator oynaEvlilik Büyüsügates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul