فدرال نجات باید در قالب وام و کمک مالی نمی کند

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان دولت فدرال تعیین می کند چگونه به صرفه جویی مهم آمریکا صنایع از احتمال سقوط این مهم است که ما به طور همزمان محافظت از کارگران و مالیات دهندگان. و مهمتر از همه هر کاری که کنگره می کند باید آن را اولین و مهمترین دنبال سوگند نامه بقراط و “DO NO HARM.”

این است که چرا باشگاه برای رشد قرار داده است با هم یک سری از سیاست ها را در نظر بگیرید در مبارزه اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. گرفته شده با هم, آنها, جسورانه, بازار آزاد مراحل است که ما انتخاب می تواند مقامات را تشویق بازیابی سریع.

هر مالی نجات صنعت باید در قالب وام دولت حتی اگر نرخ بهره صفر است و نه به عنوان کمک بلاعوض و یا کمک مالی. و بر خلاف TARP هیچ کسب و کار باید در مورد نیاز به یک وام.

علاوه بر این کسب و کار کوچک حکم نباید مورد استفاده قرار گیرد به ارائه کمک. به جای آن ما باید با استفاده از موجود بیمه بیکاری ساختار به ارائه کمک های مالی به کارگران و ما باید موقت پیشرفت به سیستم مانند از جمله حقوق و مزایای کارگران است.

به جای داشتن به اخراج کارکنان برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای این موقت گسترش بیمه بیکاری کارگران تبدیل خواهد شد واجد شرایط اگر کارفرمایان ارائه تا شش هفته مرخصی با توجه به این ویروس است.

با استفاده از افزایش بیکاری سیستم بهتر است برای کسب و کارهای کوچک و کارکنان به چند دلیل. اول قیمومیت خواهد شد درایو بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حاشیه به فایل برای ورشکستگی. دوم بیکاری برنامه در حال حاضر در محل و کارکنان را که به مرخصی می توانید مطمئن باشید که آنها خواهد پرداخت. سوم قیمومیت شدید ایجاد مشکلات جریان نقدی برای کسب و کارهای کوچک است که باید منتظر پرداخت های دولت قبل از آنها برای بازپرداخت حقوق و دستمزد. پس از این کارکنان در حال کار کسب و کار هیچ درآمد برای پرداخت حقوق خود را. بنابراین این احتمال وجود دارد که حکم را در واقع سرعت بخشیدن به اخراج دائم.

به طور مشابه, کنگره نباید درخواست کارفرمایان برای تکیه بر یک اعتبار مالیاتی قابل استرداد و یا پیشرفته نقدی از طریق خزانه داری; این سیاست متوقف نخواهد شد اخراج گسترده به عنوان کارفرمایان دیدن بیمه بیکاری به عنوان یک جایگزین مناسب تر از به کارگیری کارگران به چه کسی آن را می توانید بلافاصله پس از پرداخت مزد یا حقوق و دستمزد. علاوه بر این, بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر اقدامات برای از بین بردن حقوق و دستمزد استرس توسط تخمگذار کردن کارگران است.

برخی آغوش نقدی حق الزحمه برای خانواده ها به طوری که آنها می توانید استطاعت به خرید مواد غذایی و پرداخت صورتحساب اما برای کمک به خانواده ها باید از طریق دولت های موجود برنامه های رفاهی و افزایش بیمه بیکاری برنامه.

دولت همچنین می توانید گسترش SBA وام سازمان با آزاد کردن سرمایه برای کارآفرینان. این اجازه خواهد داد که برای ثبات بیشتر نیروی کار و به کار سازندگان توانایی انعطاف پذیر تر با کارگران خود را نسبت به آنها می تواند در غیر این صورت.

بار مالیاتی در کار سازندگان نیز باید کاهش بیشتر, کاهش, C-پارسیان رای از 21% به 15% و کنگره باید به نرخ مالیات بر برابری بین شرکت ها و عبور از طریق اشخاص با حداکثر نرخ مالیات 15 درصد و از بین بردن مالیات حقوق و دستمزد حداقل سه ماه از طریق ژوئن 15. این ارائه بسیار بهتر محرک برای کسب و کار به ادامه کار در طول رکود اقتصادی و به طور چشمگیری سرعت بخشیدن به بازیابی هنگامی که ویروس شده است پرداخته است.

رئیس جمهور تهمت موفق زدایی تلاش باید مضاعف به ارائه بیشتر اقتصادی امداد رسانی به همه بخش ها به خصوص در انرژی و حمل و نقل و گردشگری. پس از تایید توسط رئیس جمهور از جمله مقررات باید به حالت تعلیق تا زمانی که او یا کنگره تعیین می کند که تعلیق است که دیگر مورد نیاز است.

ما همچنین می تواند اطمینان حاصل شود که دانشگاهها بازپرداخت دانش آموزان و خانواده ها برای اتاق و هیئت مدیره/شهریه زمانی که مدارس ارسال دانش آموزان خانه. بسیاری از بزرگ اوقاف است که می تواند جبران برخی هزینه ها به جای ایجاد یک پیچیده روند بازپرداخت.

رئیس جمهور تهمت نیز باید حرکت به طور یک جانبه پایان تمام تعرفه ها که مالیات بر مصرف کنندگان ایالات متحده. این به ویژه مهم است برای حذف تعرفه های مواد اولیه و تجهیزات است که توسط کسب و کار برای تولید محصولات در ایالات متحده است.

کنگره نیز باید ارائه کمک های مالی به اطمینان حاصل شود که حداقل هر شهرستان در امریکا یک موبایل تست سایت; شهرستانهای با بیش از 250 ، 000 نفر را دریافت خواهد کرد بودجه اضافی برای اطمینان از اقامت بزرگتر جمعیت.

دولت فدرال می تواند و باید به اقدام جسورانه به لحاظ اقتصادی بهبود یافتن از اثر coronavirus اما باید اطمینان حاصل شود که سیاست های آن موثر هستند به جای برخی از معکوس روش بحث شده است.

دیوید مک اینتاش رئیس جمهور این باشگاه برای رشد. او به عنوان یک نماینده کنگره از ایندیانا و نیز از بنیانگذاران Federalist جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>