فدرال زندانها ندارد coronavirus, کیت های آزمایش برای زندانیان

وجود دارد “هیچ مورد شناخته شده از COVID-19” در یک زندان فدرال در حال حاضر Ayers گفت. اما آن را به اشتراک گذاشته است هدایت این ویروس در آن مراقبت های بهداشتی کارگران “از فراوانی از احتیاط.” اداره کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن با CQ رول تماس بگیرید و راهنمایی که فرستاده است و آن کارکنان مراقبت های بهداشتی.

این اتحادیه که نشان دهنده فدرال نگهبانان زندان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این هفته مشخص دراماتیک به نوبه خود به عنوان موارد بیشتری از این بیماری به دست آورد شد توسط فرد به فرد انتقال در آمریکا و نه در خارج از کشور. که مطرح آلارم در میان کارشناسان بهداشت عمومی که نگران هستند که این ویروس که به راحتی گسترش می یابد و اعتقاد بر این است که مرگ و میر به میزان قابل توجهی بالاتر از آنفلوآنزای فصلی, مارس گسترده تبدیل شده است.

شواهد موجود نشان می دهد که این ویروس به خصوص خطرناک برای افراد مسن و کسانی که با موجود شرایط بهداشتی.

وجود 260 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده که از بعد از ظهر جمعه از جمله 14 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اما تعداد کسانی که به احتمال زیاد به شدت افزایش می یابد که بیشتر آمریکایی ها تست شده برای ویروس. چوب خط حساب کردن با اقیانوس اطلس یافت می شود که کمتر از 2 ، 000 نفر در ایالات متحده در حال آزمایش شده است که از صبح روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de