دولت فدرال نمی تواند قید وثیقه آبی متحده

X

داستان جریان

مقالات اخیر

خطوط نبرد در حال گرفتن کشیده شده بین دو طرف در دور بعدی از “محرک” برای اقتصاد است. مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر خواستار هستند تا آنجا که $1 تریلیون بیشتر در فدرال پول به قید وثیقه از بودجه دولت است. آبی متحده California, ایلینوی, نیوجرسی و نیویورک هستند تا پوشش برای اولین بار در تغار. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است باید وجود داشته باشد “هیچ آبی دولت نجات” و او راست است.

کل ایده دولت فدرال دادن پول به کشورهای نادان یکی است. این است که در مالی توهم که سیاستمداران در واشنگتن جادویی برخی از multitrillion-دلار ذخیره کردن پول است که در آن می توانید به کسب و کار شهرداران و فرمانداران. اما این واضح است داستان. دولت فدرال را تولید نمی کند هر چیزی است که چرا آن را به نام “باتلاق.” کنگره و کاخ سفید تنها می تواند “را” پول متحده با در نظر گرفتن آن از دولت ها و مردم خود را در وهله اول. هر گونه پول از دولت فدرال است که توزیع مجدد درآمد از مالیات دهندگان در برخی از کشورها به دولت ها در کشورهای دیگر. برای هر دولتی است که یک برنده وجود دارد لزوما یک دولت است که بازنده است.

به طوری که کشورهای پیروز خواهد شد و آن را از دست بدهد ؟ هی که هیچ رمز و راز است. ما می دانیم که ایالات متحده شده اند که سخت ترین ضربه آبی متحده مانند نیویورک, البته, و کالیفرنیا و ایلینویز و نیوجرسی. به جز لوئیزیانا, سخت ترین ضربه متحده در حال تمام bluest آبی است. ما همچنین می دانیم متحده تهی دست بدهی خود را در بازنشستگی عمومی برنامه های کالیفرنیا, ایلینوی, New Jersey, و غیره. این کشورها دست از مزایای بازنشستگی است که در برخی موارد پرداخت 100.000 دلار یا بیشتر در هر سال به دولت سابق کارگران که به طور کلی محدوده از 30 ٪ تا 50 ٪ — و در برخی موارد 100% — بیش از کارگران بخش خصوصی (که پرداخت کارکنان دولت ” حقوق) دریافت کنید.

تمام گفته 50 ایالت متصلب تا حدود 5 تریلیون دلار در تهی دست بازنشستگی بدهی برای کارکنان دولت با توجه به آمریکایی قانونی شورای بورس مرکز مالی دولت اصلاحات.

این کشورها ساخته شده و تخت خود را حتی به عنوان محافظه کاران مالی زوزه میکشیدند محکوم کنند در تظاهرات برای سال. هرگز نباید دولت فدرال پاداش رفتار بد.

آن را فقط پف کرده و حقوق بازنشستگی است که با آبی متحده زباله دهها میلیارد دلار است.

آبی متحده که می خواهید بیشتر پول از واشنگتن در حال حاضر صرف و اتلاف ترین و آنها در بیشتر قسمت ها, ثروتمندترین متحده است. در حال حاضر آنها در حال درخواست برای دریافت یارانه توسط کشورهایی مانند آریزونا و یوتا که صرف حداقل.

در آنجا صفر است شواهدی وجود دارد که می گوید که صرف بیشتر بهتر خدمات از کشورهای است که صرف حداقل. چند متحده باید بدتر از خدمات عمومی از نیویورک است. فقط نگاهی به وحشتناک مدارس عمومی در شهر نیویورک است. در ضمن تنسی که بهتر است دولت های محلی و خدمات از نیویورک صرف نصف حد هر فرد به عنوان دولت امپراتوری. و آن را صرف یک سوم تا آنجا که کالیفرنیا و ایلینویز و نیوجرسی.

یک مثال: کالیفرنیا صرف تقریبا دو برابر در هر مایل در ساخت و ساز جاده از تنسی است. چرا ؟

بنابراین به جای این آبی متحده سیاستمداران آینده به واشنگتن التماس برای پول چرا آنها درخواست مردمی در تنسی (یا آریزونا و فلوریدا) چگونه آنها می تواند به کاهش هزینه های دولت تقریبا به نصف و دریافت نتایج بهتر برای ساکنان خود را? شاید آنها می توانید با شروع اصلاحات در حقوق بازنشستگی. شما در حال گوش دادن رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر?

دل ما درد برای ساکنان نیویورک و شیکاگو و بوستون و سن فرانسیسکو که خود را دیده اند شهرستانها و فلج coronavirus. اما کسانی که در شهرستانها هم صرف به مراتب بیشتر از شهرهای ایالت های قبل از ویروس رسید. با عرض پوزش از ساکنان این شهرها قربانیان مالی بی کفایتی کمک بی کفایتی سیاستمداران مانند نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio.

آن است که چرا جمهوری خواهان در کنگره خواهد بود bonkers به اجازه پلوسی گرفتن پول از کشورهای خود را به یارانه های شل و ول و ناکارآمد خدمات دولت در آبی-دولت امریکا است. آبی-دولت یونان نیز بیشتر عقب ایده در دوران مدرن به دلیل آن که مالیات ساکنان کم درآمد متحده به پرداخت هزینه برای خدمات دولت در درآمد بالا متحده است. نیویورک و کالیفرنیا و ماساچوست در میان ثروتمندترین کشورهای از نظر سرانه درآمد. چقدر مضحک می شود آن را برای ساکنان آرکانزاس و یا می سی سی پی به قید وثیقه از منهتن یا کمبریج یا دره سیلیکون? چه کسی می توانست تصور می کردند که پلوسی خواهد بود مانند یک مدافع شدید برای جابجایی پول از فقیر به غنی ؟

وجود دارد راه بهتری برای دریافت پول به متحده است. تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد تا پایان سال و 150 میلیون کارگر در ایالات متحده و 30 میلیون کارفرمایان خود را حفظ پول برای خرج کردن و سرمایه گذاری در جوامع محلی.

آیا شما به جای نگه داشتن پول خود را به خودتان و یا شهرداران و فرمانداران صرف آن را برای شما ؟

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

استفان مور برجسته مراجعه به همکار در بنیاد میراث.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de