آژانس های فدرال هشدار در مورد تست نشده COVID-19 داروهای تهمت سیاهی

غذا و دارو هشدار داد جمعه در برابر خطر نامنظم قلب ریتم از استفاده از داروهای ضد مالاریا داروها جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ یک روز پس از او ساخته بحث برانگیز دیدگاه — که دانشمندان به سرعت سرزنش — نادرست نشان می دهد که مواد ضد عفونی کننده تزریق به بیماران و یا نور می تواند کشتن COVID-19.

رئیس جمهور بارها و بارها به کرات ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان امکان پذیر است COVID-19 درمان با وجود هیچ شواهد قطعی که مواد مخدر موفق است برای این منظور. اخیر مطالعات اولیه در بر داشت شواهد کمی وجود دارد که آن را باید مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus و نشان داد می تواند متصل به بالاتر مرگ و میر.

[تهمت علائم کروناویروس کمک لایحه برای کسب و کار کوچک و بیمارستان]

FDA صادر شده هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين به غیر از برای خود اهداف در نظر گرفته شده است که در درجه اول برای درمان مالاریا و در برخی موارد لوپوس و آرتریت است.

این داروها می توانند عوارض جانبی شدید از جمله مشکلات ریتم قلب و حتی مرگ FDA هشدار داده است. این خطرات می تواند به کاهش استفاده می شود که در یک بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی تحت نظارت های پزشکی, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im