آژانس های فدرال آماده به رقابت بیش ماسک عرضه

“شما نمی توانید به یک غول شکار روبنده که در آن 5,000 گروه های مختلف و مردم به دنبال همان منابع و مناقصه در برابر یکدیگر گفت:” شومر. “شما نیاز به فرماندهی و کنترل. شما نیاز به یک تزار مسئول است. من فکر می کنم یک شخص نظامی خواهد بود که حق فرد است.”

رقابت برای دنده محافظ

دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران به طور یکسان در حال حاضر گفت: آنها در حال رقابت با دولت فدرال بیش از ماسک و دیگر PPE.

در مارس 30 تماس میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرمانداران مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک یک دموکرات گفت: کاخ سفید و دولت خود را از دست داده بود مناقصه در منابع به FEMA, CBS News گزارش شده است.

“من می تواند به چهار یا پنج نمونه در طول هفته گذشته که در آن ما باید تامین سفارشات و آنها پس از آن لغو شده است و آنها لغو شد, در بخشی به دلیل آنچه که ما در حال تامین کنندگان گفت این است که فدرال منابع آن درخواست و trumping که” بولاک گفت: در تماس است.

بیمارستان مدیران در حال تقلا برای بیشتر منابع غیر قابل اعتماد در میان خروجی از ملی ذخایر با توجه به نظرات و وزارت بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل گزارش. بسیاری می گویند که آنها به نوبه خود به بازار آنها در حال مبارزه با فروشندگان شخص ثالث, نیاز به قیمت های متورم و درخواست برای پرداخت پول نقد در صف مقابل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im