تغذیه کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر برای حمایت از بازار

فدرال رزرو در روز یکشنبه گفت: این امر کاهش نرخ بهره کلیدی خود را تقریبا به صفر, خرید صدها میلیارد دلار در اوراق قرضه به ارائه بیشتر نقدینگی به بازار مالی سهولت مورد نیاز ذخیره در بانک ها و کاهش هزینه های استقراض از بانک مرکزی در یک سری از تلاش برای دفع خطرات اقتصادی از COVID-19 بیماری همه گیر.

در این اطلاعیه که به عنوان بازارهای آسیایی آماده برای باز کردن دوشنبه هستند که نشانه ای از فدرال رزرو را نگران اقتصاد به عنوان COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس منجر به اختلال گسترده. فدرال رزرو قبلا قطع آن معیار نرخ وجوه فدرال با نیم درصد کمتر از دو هفته پیش. هر دو رای حرکت آمد و خارج از برنامه ریزی سیاست های پولی فدرال ریزرو نشست. بعدی برنامه ریزی شده یکی است سه شنبه و چهارشنبه.

فدرال رزرو اقدامات که تا حدودی هماهنگ با دیگر بانک های مرکزی نیز به دنبال خزانه داری وزیر استیون Mnuchin نظر جمعه در CNBC که او خواهد بود به درخواست از کنگره برای تصویب به بانک مرکزی و مقامات گرفته شده توسط 2010 Dodd-Frank مالی تعمیرات اساسی است که به دنبال بحران مالی 2008 و رکود اقتصادی پس از آن. “ما را به رفتن به کنگره برای مقامات که آنها در زمان دور است که ما فکر می کنم ما نیاز به” Mnuchin گفت.

[نوروزی تردید از تغذیه نامزد شلتون پس از شنیدن]

او تصریح کرد که نقطه در مصاحبه روز یکشنبه اما نبود بیشتر خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im