تغذیه می افزاید: خیابان اصلی کسب و کار, شهرداری و دولت وام کمک

برای دسترسی به اعتباری که از تسهیلات وام نیاز به “خوب ایمان گواهینامه” به رعایت محدودیت های مانند حفظ 90 درصد از نیروی کار خود را نه offshoring شغل برای دو سال و نه مخالف unionization تلاش.

قانون تنها وظایف خزانه داری وزیر استیون Mnuchin به “تلاش” برای باز کردن آن مرکز. اما اگر آن را ندارد, از آن خواهد همپوشانی قابل توجهی با خیابان اصلی مرکز تاسیس پنج شنبه, دادن متوسط وام گیرندگان انتخاب بین نرخ های بهره پایین تر و یا محدودیت های کمتری — فرض کنید که وام دهندگان نیز مایل به شرکت در هر دو برنامه.

فدرال رزرو اصطلاح ورق باید قوی تر اشتغال حمایت گفت: دامون Silvers سیاست مدیر در AFL-CIO. Silvers گفت: او می خواست برای دیدن “ironclad حقوق و دستمزد تعمیر و نگهداری تضمین” افزود: “است که در نکته شماره یک و شماره دو چیز و تعداد سه چیز است.”

“بیشترین اشتغال در کسب و کار. اگر کسب و کار بزرگ است و نه انگیزه — و به اندازه کافی وجود ندارد نظارت برای اطمینان حاصل شود که پول است که استفاده می شود به نگه داشتن مردم شده و ما قادر نخواهد بود برای متوقف کردن فراری بیکاری” Silvers اضافه شده است. “هنگامی که ما به 20 درصد بیکاری برای بیش از چند روز آن را بسیار سخت برای قرار دادن Humpty Dumpty به عقب با هم دوباره.”

دولت و شهرداری کمک

فدرال رزرو همچنین تاسیس شهرداری نقدینگی تسهیلات در روز پنج شنبه است که با استفاده از 35 میلیارد دلار از سوم coronavirus بسته امداد به خرید تا 500 میلیارد دلار در اوراق قرضه به طور مستقیم از دولت و شهرداری صادر کنندگان. کسانی که اوراق قرضه پوش خواهد شد در 20 درصد از صادر کننده به طور کلی درآمد برای سال مالی 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im