FDA: هیچ مدرکی COVID-19 منتقل می شود توسط مواد غذایی و یا بسته بندی مواد غذایی

او گفت: فقط-در-زمان-موجودی مدل استفاده شده توسط فروشگاه های مواد غذایی غرق شد غیر منتظره اجرا بر روی مواد غذایی توسط مضطرب مصرف کنندگان با اشاره به آن به عنوان “معادل هفت تعطیلات شکرگزاری همه در یک آخر هفته.” مواد غذایی تامین کنندگان و خرده فروشان در حال تنظیم و برخی از مناطق شاهد فولر مواد غذایی قفسه در حالی که مناطق دیگر هنوز هم لخت قفسه به شدت خریداری محصولات Yiannas گفت.

به حرکت بیشتر مواد غذایی در خرده فروشی های زنجیره ای, FDA به تازگی صادر شده و راهنمایی است که اجازه می دهد تا مواد غذایی و خدمات شرکت ها و رستوران ها به فروش محصولات غذایی ، راهنمایی لازم بود چرا که بسته بندی را ندارد و نیاز تغذیه برچسب اطلاعات مواد غذایی و کالاهای فروخته شده در خرده فروشی بازار Yiannas گفت. دسترسی به بازار خرده فروشی نیز کمک خواهد کرد که صنعت خدمات غذا جبران برخی از خسارات ناشی از COVID-19 مربوط به رستوران تعطیل و یا محدودیت در ساعت است.

Yiannas گفت: قیمت تخم مرغ در حال افزایش در میان تقاضا و FDA ممکن است اجازه می دهد تا مواد غذایی خدمات صنعت به حرکت تخم مرغ خود را به خرده فروشی لوازم.

او همچنین گفت: به نظر می رسد هیچ کمبود در مواد غذایی وارداتی که تا 15 درصد از کل آمریکا و رژیم غذایی. اما در برخی از دسته بندی های مواد غذایی وارداتی را تشکیل می دهند سهم بیشتری از آمریکا منو با 32 درصد از سبزیجات تازه 55 درصد از میوه های تازه و 94 درصد از غذاهای دریایی که از کشورهای دیگر است.

چندین کشور اعلام کرده اند که محدودیت های صادرات مواد غذایی. یک پانل از کارشناسان تجارت اشاره کرد کسانی که محدودیت در مجازی برگزار واشنگتن بین المللی, انجمن تجارت. اعضا گفت: این محدودیت به نظر نمی رسد به در پاسخ به کمبود در آن کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im