FDA شل اهدای خون محدودیت در پی COVID-19

طرفداران نیز با بیان برخی از شک و تردید است که تغییر دوره و دو جنسی مردان را مجبور به تسلیم در رابطه جنسی به منظور اهدای خون از 12 ماه به سه ماه می تواند منجر به افزایش در اهدا کنندگان.

“من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به یک کل خیلی بیشتر افرادی که مایل به پرهیز از فعالیت جنسی به مدت سه ماه گفت:” اسکات Schoettes HIV مدیر پروژه در Lambda Legal.

هفته گذشته یک گروه از 17 سناتورها در نامه ای به FDA کمیسر Stephen هان اصرار آژانس برای کاهش محدودیت ها در زمینه اهداکنندگان خون.

“در پرتو این کمبود ما مصرانه از شما را به سرعت به روز رسانی اهداکنندگان خون تعویق سیاست به نفع آنهایی هستند که ریشه در علم مبتنی بر فرد عوامل خطر نمی ناعادلانه تنها از یک گروه از افراد اجازه می دهد همه سالم آمریکایی ها به اهدا” در این نامه می خواند. “ما به شدت شما را تشویق به در نظر گرفتن این مهم راه حل به شما به عنوان کار به توسعه جامع پاسخ به COVID-19 شیوع و اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها برای دسترسی به صرفه جویی در زندگی انتقال خون.”

FDA گفت که در حالی که فرد اهدا کننده به مراکز مصرف شد اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در میان اهداکنندگان خون کمی وجود دارد خطر ابتلا به این ویروس منتقل می شود به یک فرد دریافت انتقال خون به دلیل COVID-19 یک بیماری تنفسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de