FBI در اروپا به رهبری بروس Ohr ادعا

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بالا سمت راست FBI agent مایکل گأتا در سال 2016 سمینار در رم.

توسط اریک Felten, RealClearInvestigations
مارس 12 سال 2020

یک مامور اف بی آی به تازگی منتشر شده شهادت رهبری top وزارت دادگستری رسمی بروس Ohr را انکار تضاد منافع بین خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تلاش های خود را برای کار Fusion, GPS, تولید کننده اعتبار استیل پرونده.

Bruce G. Ohr: او می خواست به مطمئن شوید که FBI بود “انجام کاری” با پرونده عامل گأتا شهادت دادند.

AP Photo/پابلو مارتینز Monsivais

عامل مایکل گأتا گفت: کنگره probers که Ohr فشرده کرده و او را به مطمئن شوید که FBI بود “انجام کاری” با پرونده. با توجه به گأتا, Ohr تحت فشار قرار دادند استیل مجموعه ای از یادداشت ها ادعا نابکار روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه در بخشی به دلیل Ohr همسر نلی کار می کرد برای همین شرکت هایی که استخدام کرده بود ex-انگلیسی جاسوسی کریستوفر استیل.

Gaeta در شهادت منتشر شد هفته گذشته همراه با 56 دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه مصاحبه های انجام شده توسط House Permanent Select Committee on Intelligence. او به یاد می آورد یک ماه اوت 2016 تماس تلفنی از Ohr.

“اوت او با من تماس و می گوید:” آیا شما دیده می شود این مسائل از استیل?’ – کریس یا استیل, هر آنچه او می گوید. من گفتم: بله” گأتا به یاد می آورد. “و بنابراین در حال حاضر من فرض او هم صحبت استیل و یا او را دیده بود. من نمی دانم و من نمی بپرسید.” Ohr عامل گفت: هدر رفته هیچ زمان در ساخت یک درخواست: “و او” ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که – ما و یا من و کارفرمایان – می خواهید مطمئن شوید که اف بی آی است که دست زدن به آن و انجام کاری در مورد آن.”

گأتا گفت: Ohr “من قرار دادن آن در دست این واحد در ستاد چه کسی به آن نگاه کنید.”

“خوب خوب” بود Ohr را پاسخ. “ما فقط می خواهیم مطمئن شویم.”

Gaeta در شرح Ohr فعال نقش مهمی در سوق دادن پرونده در تضاد با Ohr شهادت قبل از کنگره توصیف یک مطلب بی طرفانه نقش به عنوان واسطه بین FBI و همسرش کارفرما که استخدام شد توسط کمیته ملی حزب دموکرات و هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی. پرسید: اگر نقش خود را نشان داده و تضاد منافع Ohr گفت: آن را نمی کند چرا که “من بخشی از این بررسی است.”

کریستوفر استیل: تا به حال سابقه طولانی با هر دو Ohr و گأتا.

ویکتوریا جونز/PA طریق AP

“که من آن را دیدم” Ohr شهادت داد: “من از دریافت اطلاعاتی که من به افرادی که مشغول به کار بودند در تحقیقات و آنها تصمیم چه چیزی برای انجام با آن. من نمی دانم آنچه را که آنها با آن است.”

Ohr قانونگذاران گفت او در تاریکی است. “من نمی دانم آنچه که تحقیقات به طور خاص بودند موجود در آن زمان است. من نمی هر گونه ورودی و یا کار بر روی آن تحقیقات است.”

Ohr شد تنزل مقام در سال 2017 به دلیل تماسهای خود را با تلفیقی GPS.

شهادت گأتا – که نام redacted در شهادت اما تایید شده است توسط RealClearInvestigations – افزایش سوال جدید در مورد میزان Ohr نقش در پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه, تئوری های توطئه در سراسر دولت است. Gaeta در مصاحبه ای از علاقه او به دلیل سابقه طولانی با هر دو Ohr و استیل سابق اطلاعاتی بریتانیا عامل که با تشکیل یک شرکت تحقیقاتی خصوصی در سال 2009.

گأتا شناخته شده استیل از سال 2010 زمانی که آنها به معرفی یکی دیگر Ohr. این یک برخورد تصادفی. Ohr به نظر می رسد شده اند ضربت زنی برای کسب و کار استیل, داشتن سفر به لندن میزبان یک نشست بین واتیکان و استیل در آن استیل تن به تن داشتن جدید خود را خصوصی هوش شرکت انجام کار برای اف بی آی است.

در طول چند سال استیل ارائه شده گأتا با گزارش و آگهی. و تا زمانی که استیل به نام در آغاز ماه جولای سال 2016 به می گویند که او تا به حال اطلاعات مهم گأتا پرواز به لندن. در طول یک جلسه در استیل در جولای 5, استیل به گأتا قطعات از آنچه که در نهایت تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان “پرونده” از جمله این گزارش ادعا وجود دارد یک ضبط ویدئو از روسیه, روسپی ادرار برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرگرمی.

نلی Ohr: شوهرش “ذکر شده چیزی در مورد خود کار برای GPS” مامور اف بی آی گأتا به یاد می آورد.

Fos کسب و کار/YouTube

پس از جلسه گأتا مطمئن نیستید که چه چیزی برای انجام با اسناد و مدارک. او می خواست برای به دست آوردن استیل گزارش های به حق مردم در اداره, اما نمی دانم که حق مردم خواهد بود. او تمایلی به اطراف بپرسید برای ترس از گسترش کلمه از “مواد منفجره” اطلاعات است. سرانجام در اواسط جولای گأتا رسیده به یک همکار مورد اعتماد در نیویورک زمینه ،

“من به او گفتم در مورد اطلاعات; او آن را بخوانید” گأتا قانونگذاران گفت. “و سپس من به او گفتم من ایده واقعا جراحی در تلاش برای تعیین این که چه کسی باید این را ببینید.” گأتا ارسال خواهد استیل مواد به نیویورک برای تصمیم گیری در مورد چگونگی دریافت آن را به مقامات در واشنگتن است. گأتا بعد شنیده مواد به پایان رسید تا با مخفی ضد جاسوسی گروه عامل FBI دفتر مرکزی آن در واشنگتن است.

اما شهادت او نشان می دهد این روند نبود در حال حرکت به اندازه کافی سریع برای استیل و تلفیقی GPS. از این رو اوت تماس تلفنی از Ohr گفتن گأتا “ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که” اطلاعات بود که پس از عمل است.

اگر “ما” در واقع Ohr و رسمی خود کارفرمایان – معاون دادستان کل و دادستان کل – آن را نمی خواهد به همین دلیل روشن آن بالا مقامات اجرای قانون نیاز به تکیه بر روی یک اروپا-بر اساس مامور اف بی آی به استیل اسناد به محققان در واشنگتن است. در گأتا را گفتن Ohr بعدها ترک این مفهوم که “ما” بود Ohr و تلفیقی GPS.

با وعده کسب اطلاعات بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن و روسیه آمده استیل ساخته شده بود یک منبع رسمی برای اف بی آی و وعده داده شده بود پرداخت. گأتا شد استیل “handling agent.” و پس از آن کاهش یافت و به واتیکان برای مقابله با استیل که روز قبل از انتخابات یک مقاله در مجله مادر جونز با اطلاعات از پرونده.

گأتا به نام استیل: “آیا شما انجام این کار؟”

استیل گفت: “بله” و توضیح داد که او عصبانی بود که اف بی آی به حال بررسی شده است هیلاری کلینتون ایمیل زمانی که آن را باید متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن و روسیه است.

گأتا کاهش یافته و استیل در نقطه ای: “به من گفت:” همه چیز در حال رفتن به تغییر در حال حاضر. من گفت: “شما دیگر کاری برای به دست آوردن اطلاعات از طرف ما شما دیگر به بیرون رفتن و ما دیگر آماده سازی شما. ln علاوه بر این, شما نمی خواهید به پرداخت می شود و این ارتباط در حال رفتن برای پایان دادن به.'”

پس از آن رویارویی گأتا به نام Ohr و به او گفت که چه اتفاقی افتاده است.

فقط یک هفته بعد در روز انتخابات گأتا بود پشت در واشنگتن برای یک جلسه و مواجه Ohr در یک رستوران در سراسر خیابان را از FBI ستاد.

“چه گفت به شما ؟” جمهوریخواه مصاحبه خواسته گأتا.

“اولین چیزی که گفت این بود — او عذرخواهی کرد برای معرفی من به استیل به دلیل –”

“او – متاسفم ؟” مصاحبه قطع شود.

“او عذرخواهی کرد برای معرفی من به استیل نوع مانند نیمه شوخی چرا که از همه چیز که اتفاق می افتد که در آن نقطه” گأتا قانونگذاران گفت. “و شما می دانید, من به دنبال به حفر کردن به هر اساسی گفتگو با او در مورد آن فکر نمی کنم او بود. اما در یک نقطه خاص در این مکالمه – تمام مکالمات کوتاه بود; آخرین طولانی نیست – اما او ذکر شده چیزی در مورد خود کار برای GPS.”

مصاحبه کننده پرسید: “فیوژن GPS?”

او گفت: “GPS.”

“بسیار خوب. آنچه را که به معنی?” بود سوال بعدی.

“که در آن نقطه l نمی دانم آنچه که او به معنای آن” گأتا پاسخ داد. “من مطمئن نیستم. و من که قرار بود برای شروع تعمق به آن است. من فقط از نوع تکان داد سر من. و بود که واقعا در آن است.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de