پیشین نوشته. کتی هیل گفت که او “شگفت زده و آشفته” پس از شوهر خود را از سال 2018 مشاور مالی دستگیر شد اف بی آی متهم به هماهنگی تلاش برای سقوط این وب سایت از مقدماتی حزب دموکرات حریف.

آرتور سد شوهر از مشاور مالی Kelsey اوهارا بود به اتهام عمدا مضر و تلاش برای آسیب محافظت کامپیوتر. این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط رهگیری.

کمپین وب سایت هیل حریف Bryan Caforio, سقوط برای اولین بار در 20 آوریل سال 2018 است. آن سقوط کرد و دوباره در مارس 21, مارس 28 و 29 مه با توجه به شکایت کیفری. آوریل 28 هک رخ داده است که بعد از یک بحث بین تپه و Caforio و مه 29 حادثه صورت گرفت تنها چند روز قبل از هیل به ضرب و شتم Caforio در ژوئن 5 اولیه 24,507 به 21,821.

“مانند هر کس دیگری من شگفت زده شد و آشفته برای دیدن خبر این شکایت کیفری” هیل گفت: در بیانیه ای که در دفاع از دیگر کارکنان و داوطلبان و حامیان که مشغول به کار در مبارزات انتخاباتی خود را. او گفت که او تا به حال هیچ اطلاعات یا آگاهی از رفتار و نمی خواهد نظر بیشتر “از احترام به حاکمیت قانون و متهم برائت.”

منابع نزدیک به Caforio کمپین گفت: آنها به خارج از FBI در مدت کوتاهی پس از اولین حمله. به “انکار سرویس” حملات به معنای رای دهندگان قادر به کمک در مورد Caforio و یا داوطلب برای کار در مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im