Fauci: تجربی COVID-19 دارو remdesivir نشان می دهد وعده

بيماران بیمار با COVID-19 کسانی که موفق به دریافت داروی آزمایشی remdesivir بهبود سرعت بیشتری نسبت به کسانی که در دولت حمایت کارآزمایی بالینی موسسه ملی سلامت اعلام کرد چهار شنبه, بالا بردن امیدوار است که این بیماری همه گیر تاثیر می تواند blunted.

بیماران تحت درمان با remdesivir بهبود در به طور متوسط از 11 روز چهار روز با سرعت بیشتری از بیماران تحت درمان با دارونما مطالعه 1,063 مردم یافت می شود.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci اذعان کرد که کوتاه شدن زمان بهبودی ممکن است به نظر می رسد مانند یک “حذفی” دستیابی به موفقیت در مبارزه با این بیماری همه گیر. اما او در توصیف این یافته ها به عنوان قابل توجهی را در نشان می دهد که آنتی ویروسها می تواند موثر باشد در برابر کروناویروس که باعث COVID-19.

“اگر چه یک 31 درصد بهبود به نظر نمی رسد مانند یک حذفی 100 درصد آن است که بسیار مهم اثبات مفهوم” Fauci گفت: در دفتر بیضی در روز چهارشنبه. “از آنجا که آنچه در آن ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس است.”

همه گیر ادعا کرده 58,524 زندگی در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. شده اند وجود دارد 1,015,123 موارد مثبت در ایالات متحده به تنهایی بیشترین تعداد در هر کشور و در حدود یک سوم از کل جهان به.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de