پدر و دو پسر مرده در تصادف در نزدیکی Kamloops, جمع آوری کمک برای تاسیس خانواده

مایک و ارین Cochlin با فرزندان لیام و کوین. عکس خانواده ارسال شده است در gofundme.com به عنوان بخشی از یک کمپین برای جمع آوری پول برای ارائه فوری و دراز مدت کمک برای ارین. [PNG Merlin بایگانی] جزوه/GoFundMe / ونکوور

یک کمپین جمع آوری کمک مالی ایجاد شده است برای کمک به یک زن بیوه که شوهرش و دو پسرش کشته شدند در یک تصادف خودرو در جنوب Kamloops در روز یکشنبه.

مایک Cochlin و پسران لیام و کوین در سفر بودند پایین کشش از بزرگراه 5A در 30 کیلومتری جنوب Kamloops, زمانی که خودرو خود را به سمت چپ جاده و سقوط به پایین خاکریزی.

خدمه اورژانس نامیده می شدند به عازم شمال بزرگراه 5A در نزدیکی بیخ دریاچه در حدود 5:45 p. m., جایی که آنها در بر داشت Okotoks, خانواده, خودرو به شدت آسیب دیده و پایین شیب خاکریزی.

مایک 47 بود در صحنه مرده در حالی که لیام 8 و Quinn, 5 گرفته شد به سلطنتی داخلی بیمارستان جایی که آنها بعد از مرگ با توجه به یک دوست خانوادگی.

جمع آوری کمک در GoFundMe ایجاد شده بود سه شنبه شب و تا به حال مطرح شده بیش از $36,000 نسبت به $100,000 هدف از چهارشنبه. پست شناسایی ارین Cochlin به عنوان مایک بیوه و مادر لیام و کوین.

“مایک یک پدر با محبت. او در یک ویژه پسران سفر جاده ای با کوین و لیام بود و در راه خانه خود را گفت:” دوست خانوادگی امی دیویس. “کوین خواهد بود, اهدا, قلب, کبد و دو کلیه امشب. او یک قهرمان است.”

دیویس گفت: خدمات به جشن زندگی خود را برنامه ریزی خواهد شد به زودی.

برف در حال سقوط بود در کملوپس منطقه جمعه شب اما معلوم نیست اگر آب و هوا نقش مهمی در سقوط. با این وجود RCMP سرجوخه اد گالو) Jodi Shelkie گفت: این حادثه باید در خدمت به عنوان یک یادآوری به درایو با خیال راحت.

“RCMP می خواهم به یاد رانندگان برای همیشه رانندگی دفاعی و با احتیاط” او گفت:.

این تحقیقات ادامه دارد.

— با فایل های از کملوپس این هفته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im