حرکت سریع سنا لایحه انرژی تساوی ده ها تن از اصلاحات

سنا کارکنان خوش بودند هفته گذشته آلاینده لایحه انرژی از جمهوری خواه لیزا Murkowski و دموکرات Joe Manchin III می تواند به سرعت حرکت می کند. با اندازه گیری زوم گذشته سنا انرژی و منابع طبیعی کمیته آنها انتظار آن را می تواند دریافت سریع رای طبقه و سپس بال راه خود را به خانه.

اما به عنوان مجلس سنا در زمان این لایحه شنبه و سناتور ارائه ده ها تن از اصلاحات اندازه گیری کشیده بود و در شمار جهت و مسیر آن رشد مبهم.

و چشم انداز برای بیل سریع گذشت تنها کاهش نیافته اواخر روز چهارشنبه پس از سن. جان کندی, لوئیزیانا از حزب جمهوری خواه تهدید به شی به هر اصلاحیه تا رای مجلس سنا در دو حزبی صنعت-پشتیبانی از اندازه گیری به منظور کاهش انتشار بسیار قوی گازهای گلخانه ای به نام HFCs برای hydrorflourocarbons. این حرکت را به تاخیر می اندازد بسته و می تواند upend آن را به طور کامل.

کندی به خبرنگاران گفت که او نمی باید هر گزینه ای دیگر اما به شی به همه پیشنهاد اصلاحات. او و سناتور. Thomas R. Carper دموکرات دلاور صحبت در کف اتاق خود را در مورد لایحه خواستار یک تماس رول رای دادن بر روی آن. یک خانه مشابه لایحه حمایت هر دو حزب ، یک نسخه از قانون را در میان انرژی لایحه پیشنهادی اصلاحات.

بسیاری از کسانی که پیشنهاد اصلاحات بلند پروازانه هستند, از جمله مقررات مربوط به گسترش دریایی نفت-حفاری و توقف در فلوریدا, کلاه اعتبار مالیاتی برای خودرو الکتریکی خریداران گسترش انرژی های تجدید پذیر انگیزه احیای اوباما-دوران متان مقررات افزایش هزینه خانواده سلطنتی در شرکت های استخراج معدن و توقف هر گونه تغییر در کاخ سفید است که به دنبال ملی سیاست های زیست محیطی عمل 1970s شالوده قانون فدرال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im