بخش 11 عضو شورا Jeromy فورکوش گاوین جوان/Postmedia

آلبرتا NDP می خواهد یک پرس و جو راه اندازی شد و به برخی از Coun. جو Magliocca هزینه در حالی که در همان زمان یکی دیگر از شهرستان عضو شورا خواستار حضور و هزینه های کلاه در یک کنفرانس سالانه با حضور بسیاری از شورای.

رسمی حزب مخالف با ارسال نامه ای به شهرداری وزیر امور Kaycee Madu روز دوشنبه درخواست او برای راه اندازی یک پرس و جو پس از Postmedia گزارش Magliocca expensed وعده های غذایی با مقامات منتخب که گفت: آنها نمی ناهار خوردن با او در مجمع سالانه فدراسیون کانادا شهرداری کنفرانس سال گذشته است.

در ضمن Coun. Jeromy فورکوش روز دوشنبه گفت او می خواهد به محدود کردن تعداد کلگری میباشد که شرکت در این کنفرانس و محدود کردن هزینه های خود را.

Magliocca بود که کلگری شورای شهر نماینده در FCM هیئت مدیره در سال گذشته صرف دو تا سه بار به عنوان بسیاری به عنوان شورای همکارانش در سال 2019 شهر کبک کنفرانس.

او می گوید که او پس از بازپرداخت کمی بیش از 2100 $در هزینه های میزبانی او متحمل شده وجود دارد و علنا عذرخواهی برای “خطا” در هزینه های خود را.

مرتبط

فورکوش نیز خواستار هزینه های مربوط به FCM کنفرانس به عموم افشا می شود. بر خلاف بسیاری دیگر از شهرداری کلگری شورای شهر سفر و میزبانی وب هزینه های فاش نشده برای عموم که آنها expensed این شهر به حساب های شرکت. در حالی که برخی از Magliocca را FCM هزینه شد علنا گزارش خود را از طریق بخش, دفتر بودجه و دیگران بودند تحت پوشش اختصاص داده شده بین دولتی در امور (IGA) حساب. Postmedia به دست آمده آنها را از طریق یک آزادی اطلاعات درخواست.

فورکوش روز دوشنبه گفت که فوری متوجه حرکت شده و او برنامه را به روز سه شنبه جلسه کمیته بود تا حدودی باعث, گزارش در مورد Magliocca را صرف. اما بخش 11 عضو شورا گفت: این کنفرانس هزینه چیزی است که او می خواست به آدرس در حالی که برای.

“من کاملا نا امید شده توسط آنچه که من شنیده ام” فورکوش گفت: در مورد گزارش Magliocca. او کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد بیشتر “به دلیل, اما من فکر می کنم که ما به برخی از احترام به روند” است که می تواند شامل بررسی توسط کلگری یکپارچگی کمیسر زیر یک شکایت که Chestermere Coun. ایوت نوع گفت که او واصل شده است.

از جمعه شهرستان یکپارچگی کمیسر Sal LoVecchio گفت که او نیست و در حال حاضر در حال بررسی چرا که او دریافت نکرده شکایت رسمی از جمله هر گونه مکاتبات از نوع.

هشت مقامات منتخب ذکر شده در Magliocca را FCM رسید گفت: Postmedia که آنها هرگز نشستم با تأیید کند. اما LoVecchio گفت: دفتر خود را بررسی تنها در صورت درخواست با یک شکایت است.

“من انجام نمی دهد هر چیزی چون من دریافت هیچ شکایت رسمی و چارچوب مرجع بسیار روشن است: من به هیچ چیز تا زمانی که من دریافت یک شکایت در نوشتن.”

در سطح استان NDP MLA جو Ceci با ارسال نامه ای به Madu دوشنبه درخواست وزیر برای نگاه به Magliocca هزینه کرد و گفت این یک حرکت لازم “را به اطمینان حاصل شود که کامل وضعیت قابل درک است و جبران است.”

حزب دموکراتیک ملی استدلال می کند که اختلاف در Magliocca مخارج حکم استفاده از یک ارائه در شهرداری از دولت عمل می کنند که اجازه می دهد تا وزیر امور شهری به منظور پرس و جو به یک عضو شورا را انجام.

یک سخنگوی Madu گفت: شهرداری خود را تنظیم کدهای رفتاری تحت شهرداری از دولت عمل می کنند و “اگر یک عضو شورا است یافت می شود در نقض خود و یا محلی قرار است تا شهرداری به دنبال تحریم. ما اطمینان داریم که کلگری می توانید مدیریت خود را بر این مسائل است.”

‘آن را به جلو به دنبال’

فورکوش پیشنهاد خواهد محدود کردن تعداد FCM شرکت کنندگان به سه نفر از اعضای شورا: شهردار کلگری شورای FCM هیئت مدیره نماینده و یکی دیگر عضو شورا انتخاب شده توسط قرعه کشی. مجموع هزینه های هر شرکت کننده خواهد بود در پوش $2,800 و الکل نمی خواهد واجد شرایط هزینه. مشاوران نیز باید به طور علنی در حال حاضر آنچه که آموخته در کنفرانس پس از بازگشت.

فورکوش گفت: نمایندگان در حال حاضر در حال تصمیم گیری که آیا آنها به این سال FCM کنفرانس و او را متقاعد شده آن ارائه می دهد بسیار با ارزش است.

“من باز به حال متقاعد اما من فکر می کنم در پایان روز, من فکر می کنم آن را فقط مناسب برای ارسال بسیاری از نمایندگان در سفرهای مثل این” او گفت:.

اما Coun. اوان وولی بود که به نام کلگری جدید FCM هیئت مدیره نماینده در هفته گذشته گفت: جلوگیری از نمایندگان از رفتن به این کنفرانس می تواند غارت کلگری یک فرصت برای شرکت در دفاع و سیاست های تصمیم گیری.

“که کوچک است — زمان آن را به جلو و به دنبال آن isolationist,” او گفت:.

FCM اصلی حمایت ائتلاف برای شهرداری ها در کانادا و از آن برخوردار نفوذ در سطح فدرال.

“در زمانی که ما نیاز به درگیر شدن در جهان و کشور ما به قفل کردن موفقیت در آینده از استان ما فکر نمی کنم این راه حل” وولی اضافه شده است.

Coun. شین Keating رفته به چند FCM تجمعات پس از او انتخاب شد در سال 2010 و گفت: این امر می تواند یک اشتباه برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم سفر به کنفرانس سالانه.

“من همیشه به همایش و آمد دور با چیزی چون من قرار داده و طرز فکر من به پیدا کردن سود” او گفت:, و اضافه کرد که او را به ارمغان آورد ایده همه چیز از برخورد با فاضلاب و رواناب به کمپوست و چاههای.

“شما به دنبال راه های خلاقانه ای انجام کارها و صرفه جویی در پول,” او گفت:.

Magliocca هفته گذشته گفت که در پی اطلاعات در FCM هزینه های او دیگر نمی خواهد هزینه هر الکل. وولی گفت که به عنوان شورای جدید FCM نماینده او نیز نمی خواهد هزینه الکل در این کنفرانس است.

در سال گذشته 10 کلگری اعضای شورا از جمله شهردار ناهید jasper de valk در سفر به شهر کبک برای جمع آوری از شهرداری رهبران از سراسر کانادا است.

masmith@postmedia.com

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im