Creamery twist نقوی-محمد: عید است یا نه, من آماده هستم معاشرت در فرد

محتوای مقاله

ماه رمضان آمده است ، 30 روز روزه — معمولا پر از دوستان و خانواده و غذای مختصر Iftars برای شکستن سریع ساکت تر بود اما این ماه رفت و با همه یکسان است. من تشخیص امتیاز داشتن یک خانه برای جشن تعطیلات در یک خانواده به جشن می گیرند با. نه هر کس است خیلی خوش شانس. جداسازی واقعی است, به عنوان افزایش سطح اضطراب و در برخی موارد افسردگی است. ممکن است ما تمام توان در همان قایق; اما ما هر هوازدگی ما طوفان. ماه رمضان زمانی است برای تمرین صبر و همدلی برای دیگران و خیریه; تمام ویژگی های است که کمک به ما از طریق دریافت از وضعیت فعلی است.

بسیاری از برنامه های اجتماعی, سخنرانی ها و حتی جمع آوری اعانه برای ماه مبارک رمضان است که به طور معمول برگزار می شود در فرد برگزار شد آنلاین یا بیش از زوم یا Facebook Live. ما چرخد و به عنوان بهترین ما می تواند.

این نیاز واقعی برای امنیت غذایی مواجه شد با ماه مبارک رمضان سبد درایو سازمان یافته توسط Nisa پشتیبانی و Hilm دو محلی غیر انتفاعی. برخی از 150 سبد, گوشت, تولید غلات و اقلام خانگی تحویل داده شد به خانواده های نیازمند در سراسر شهرستان. این می رود راه طولانی در پرداختن به اوج نگرانی برای امنیت غذایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de