طرفداران اتصال به رسانه های ورزشی برای انحراف از COVID-19 بحران

رتبه پایین برای ورزشی شبکه های تلویزیونی اما میزبان رادیو میچ Melnick می گوید طرفداران ورزش در حال تنظیم در صورت انحراف از COVID-19 بحران است.

“من می دانم ما دوباره اختراع هر چیزی اما ما در حال گرفتن مقدار زیادی از بازخورد از مردم فقط تشکر ما که در هوا است که ما نه فقط در حال اجرا ESPN می گوید:” TSN رادیو 690 بعد از ظهر میزبان میچ Melnick. Marie-France Coallier / Montreal Gazette فایل

دوشنبه بعد از ظهر TSN 690 میزبان میچ Melnick بود در راه خود را به مترو به کار فقط به عنوان او اغلب روزها از COVID-19 بحران رسید.

همان روز برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرد در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی که همه غیر ضروری کسب و کار نیاز به نزدیک نیمه شب سه شنبه. نخست وزیر در ادامه گفت که او در نظر گرفته شود رسانه ها به ضروری و خدمات شما با خیال راحت می توانید فرض کنیم او واقعا فکر رسانه های ورزشی.

اما مردم هنوز هم نیاز رسانه های ورزشی, اگر برای هیچ چیز دیگری نسبت به ارائه بسیار مورد نیاز از وحشتناک اخبار ما شاهد 24/7 در همه شبکه های خبری.

“در بسیاری از جهات (رادیو ورزش) ضروری خدمات” گفت: Melnick. “من می دانم ما دوباره اختراع هر چیزی اما ما در حال گرفتن مقدار زیادی از بازخورد از مردم فقط تشکر ما که در هوا است که ما نه فقط در حال اجرا ESPN.”

و Melnick خوشحال است به آمده در به کار هر روز حتی زمانی که اکثریت این استان را کارگران ماندن در منزل و سعی کنید به ماندن بگیرید امن.

“آنها از من پرسید اگر من می خواستم به استفاده از Comrex (تجهیزات است که اجازه می دهد تا از راه دور و پخش) در خانه, اما این نوع نشان می دهد که من آن را در این لحظه گفت:” Melnick. “نشانه من هستند و با من چشم با سر من. من آن را انجام دهید اگر من کاملا برای, اما من ترجیح می دهم به. احساس من این است که اگر کسی در کارشناسی ارشد کنترل در ساختمان, من بیش از حد وجود دارد.”

اما آن را یک جهان سورئال برای ورزش پخش. شبکه های تلویزیونی مانند مالیات بر ارزش افزوده ورزشی و RDS در حال اجرا پیر لیگ ملی هاکی بازی. روز دیگر خود را نشان می دهد JiC محبوب را دارا ورزشی میزبان Jean-Charles Lajoie تا به حال بحث در مورد کسی که باید برنده آن جایزه این سال در NHL و او نیز تا به حال یک بخش جادویی Jaroslav Halak حذفی اجرا از سال 2010. در TSN 690 ایستگاه های در حال اجرا کلاسیک حبس حذفی بازی از جمله تعداد کمی از این بازی باور نکردنی از خود را غیر محتمل 2010 حذفی با حداکثر سرعت دویدن زمانی که Halak تقریبا به تنهایی slayed اول رئیس جمهور جایزه برنده واشنگتن پایتخت و پس از آن سال گذشته قهرمان جام حذفی پیتسبورگ پنگوئن. بازی 6 2010 کلاه حبس سری است در TSN 690 سه شنبه شب و 7 بازی از همین سری پخش پنج شنبه. هر دو شروع در 7 p. m.

دوشنبه شب را دارا ورزشی پخش آخرین بازی از سال 2018 جام استنلی نهایی بین وگاس شوالیه طلایی و پایتخت. شنبه TVA را نشان می دهد 2019 زمستان کلاسیک با بوستون برونز و Chicago Blackhawks. چهارشنبه در همان شبکه آن خواهید بود مهارت رقابت از 2019 همه ستاره آخر هفته در سن خوزه.

مردم را درک انحراف اما این می رود بدون گفت که رأی پررونق برای شبکه های خبری و رها اساسا برای ورزش تلویزیون ایستگاه.

هفته گذشته Marc-André Lemieux از Le Journal de Montréal گزارش داد که TVA ورزشی رتبه پایین 83 درصد و RDS را تعداد پایین 73 درصد است. این علم موشک نیست. وجود دارد هیچ زندگی حرفه ای ورزشی به پخش. در همان زمان اعتبار برای شبکه های خبری در اینجا پررونق است. بین ماه های مارس 13 و 17 را برای مخاطبان فرانسوی زبان همه-شبکه خبر LCN پرید 203 درصد در حالی که این اعتبار برای رادیو-کانادا اخبار شبکه RDI رسید 128 درصد است.

اما برخی از آنها میل به فرار از واقعیات صحبت کردن در مورد بازی هاکی.

سابق NHL بازیکن ری فرارو بود با Melnick روز دیگر صحبت کردن در مورد بازی 7 از سال 1986 حذفی سریال خوردگی فرارو را هارتفورد Whalers در برابر Canadiens در فروم. بازی رفت را به اضافه کاری و حبس برنده آن را در یک هدف با کلاچ حذفی قهرمان فوق العاده کلود Lemieux و بدیهی است که اگر Whalers خواهد به ثمر رساند به مونترال نمی خواهد که برنده آن 23rd, جام استنلی که در آن سال.

“ما فقط شروع به یاد, و آن را فقط در زمان ما در بسیاری از جهات مختلف” گفت: Melnick. “بسیاری وجود دارد خاطرات است. (فرارو) آغاز شده صحبت کردن در مورد هم تیمی های خود و طرفداران آغاز شده و در واکنش به ’86 Habs. همیشه وجود دارد ، به عنوان طولانی به عنوان داستان وجود دارد برای گفتن و من فکر می کنم مردم در حال گوش دادن. ما به پخش بسیاری از Canadiens بازی و ما در حال تلاش برای دریافت برخی از بازیکنان به کمک. ما نمی توانیم به نوار سمت راست در حال حاضر و این مثل این است که بحث در نوار مورد ورزش. ما در حال تلاش برای نگه داشتن آن نور است. آنها در حال تنظیم به ما (برای COVID اخبار). آنها در حال تنظیم آن را به ما به دور از همه که sh–.”

[email protected]

twitter.com/brendanshowbiz

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de