خانواده برای اولین بار Hamonic در امید بستن به خارج از NHL بازگشت-به-بازی بازی

محتوای مقاله

بخشی از لیگ ملی هاکی و لیگ ملی هاکی بازیکنان’ انجمن به تازگی امضا شده توافق دسته جمعی می دهد بازیکن فرصت انتخاب کردن را از بازگشت به بازی برنامه.

در شب جمعه, Calgary Flames defenceman تراویس Hamonic اعمال است که درست است.

همه NHL بازیکنان باید تا 5 بعد از ظهر E. T. روز دوشنبه تصمیم خود را نهایی و مجازات و مورد نیاز برای ارسال این تصمیم در نوشتن به nhl on nbc و NHL مرکزی رجیستری.

شعله های آتش مدیر کل براد Treliving منتشر شد بیانیه ای در اواخر جمعه در مورد 29 ساله که شد از سنت Malo, Man,., و ذکر دلایل خانوادگی خود را برای تصمیم گیری است.

“پیش از آن در این شب تراویس به نام من به ما اطلاع که او تصمیم به انتخاب کردن از NHL بازگشت به بازی برنامه. تراویس توضیح داد که با توجه به ملاحظات خانواده او تصمیم دشوار نیست برای شرکت در جام استنلی مقدماتی و پلی آف کردند.” “در حالی که ما را از دست تراویس در خط ما تا ما را در درک و احترام به تصمیم خود. تمرکز ما همچنان در آماده سازی برای اردوگاه های آموزشی و آینده ما سری NHL دور مقدماتی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>