‘غلط و نادرست’: Plante می پرسد مونتگمری به جمع نظر

پلانت, Montgomery, clash بر آنچه گفته شد که این درگیری بیش از C. D. N.-N. D. G. شهردار امتناع از آتش او رئیس ستاد شدت به عرصه حقوقی.

شهردار مونترال گذرد پلانت چپ و Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل قصبه شهردار سو مونتگمری در یک پارک پلاک مراسم بزرگداشت Polytechnique کشتار در دسامبر. 5, 2019. John Mahoney / Montreal Gazette

شهردار مونترال گذرد پلانت دارای صریحا تکذیب ادعا توسط شهردار Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل که پلانت بستری برای او که یک گزارش در مورد اتهام آزار و اذیت بود “bullsh–.”

“سو مونتگمری نسبت به من کاملا غلط و نادرست اظهارات که هرگز ساخته شد. او نظرات توهین آمیز و فراتر از مرزهای واقعیت است. من درخواست او را بلافاصله به جمع آنها” مونترال شهردار گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

پلانت متهم به مونتگمری از “جعل داستان و ایجاد جایگزین حقایق” و اشاره کرد که C. D. N.-N. D. G. شهردار بود “در حال حاضر دریافت رسمی اطلاع از شهر مونترال برای او نظرات توهین آمیز.”

مونتگمری شهردار غرب پایان قصبه ساخته شده ادعای دوشنبه شب در یک بسته بندی قصبه جلسه شورای, اولین بار پس پلانت اخراج او از Projet مونترآل حزبی برای امتناع از آتش او رئیس ستاد دامن هریس.

در سوال دوره یک شهروند پرسیده شد که آیا هر یک از نمایندگان حاضر در حال خواندن منابع انسانی و گزارش این ادعا که هریس مورد آزار و اذیت دو کارمندان دولت.

در پاسخ Montgomery گفت که او تا به حال مورد سوال پلانت در مورد گزارش.

“من گفت:,” آیا شما دیده می شود این گزارش؟’ و او گفت: “من می دانم که آن را bullsh–. من می دانم, اما شما رو به آتش او’ ” مونتگمری بازگو خبری gasps از مخاطبان است.

“من گفت:,” من نمی خواهد,’ ” مونتگمری گفت.

“و من می خواهم ثبت نام استشهاد به آن اثر” او اضافه شده است.

“او گفت: او گفت:” ارز پس از مونتگمری و شهر مونترال فرستاده یکدیگر وکلا’ نامه به عنوان جنگ بر سر منابع انسانی گزارش تشدید به عرصه حقوقی.

در صبح روز دوشنبه Montgomery خدمت مونترال حسابرسی طور کلی آلن باند با یک اخطار قانونی خواستار آن است که او بیش از این گزارش در مورد اتهام آزار و اذیت.

با امتناع از انتقال گزارش و یا توضیح دهید که در چه زمینه هریس باید اخراج باند و درخواست شد مونتگمری “به دنبال توصیه های خود را با چشمان بسته” را گفت.

سپس در بعد از ظهر دوشنبه مونترال خدمت مونتگمری با یک توقف و دست برداشتن نامه گفتن او برای جلوگیری از بیانیه های عمومی مرتبط قصبه مقامات با C. D. N.-N. D. G. تاریخ از فساد و تبانی.

در این نامه اشاره می کند که مونتگمری داده بود چندین اخیر مصاحبه های رسانه ای ذکر است که قصبه بود “یک سابقه طولانی در فساد” و ارتباط آن با عدم شفافیت توسط قصبه.

آن سفارشات خود را به “بلافاصله بس همه اظهارات به سوال تلفنی یکپارچگی مدیریت C. D. N.-N. D. G. قصبه و همچنین مقامات آن از جمله مدیر.”

در روز سه شنبه, Montgomery, وکیل اریک الیور شارژ این نامه تلاشی برای منحرف کردن توجه از موضوع اصلی در اختلاف است که مونتگمری امتناع به آتش هریس بدون اینکه نشان داده اند.

الیور به ذکر است که قصبه تاریخ از فساد در حوزه عمومی است.

“در 10 سال گذشته هر شهروند از مونترال می داند که شده است وجود دارد مشکلات در C. D. N.-N. D. G.,” او گفت:.

“یک شهردار به زندان رفت و کارمندان دولت بودند یا موضوع سوالات و یا دریافت کرد. این فقط یک واقعیت است و شما لازم نیست همه چیز را تغییر دهید در یک شهرستان با قرار دادن سر خود را در شن و ماسه” او گفت:.

در سال 2017 سابق مونترال شهردار مایکل Applebaum شهردار سابق C. D. N.-N. D. G. محکوم شد به 12 ماه زندان و دو سال آزادی مشروط پس از اتهام تقلب و نقض اعتماد.

در 2015, Jean-Yves Bisson یک مدیر در قصبه التماس کرد گناه به تقلب علیه دولت برای پذیرش رشوه.

همان سال سابق C. D. N.-N. D. G. عضو شورا Saulie Zajdel مجرم به نقض اعتماد و فساد داده شد یک حکم تعلیقی و آزادی مشروط با خدمت به جامعه است.

مرتبط

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de