فرویو مرکز خرید دستخوش نوسازی عمده ای

فرویو مرکز خرید دستخوش نوسازی عظیم را با علاوه بر این از سیمون فروشگاه و امضای رستوران

این فرویو Pointe-Claire مرکز خرید خواهد یک نگاه جدید مدرن پس از تحت یک عمده فروش. GH+یک استودیو طراحی / کادیلاک فرویو Corp.

پس از آن افتتاح در سال 1965 فرویو مرکز خرید بوده است که نقطه کانونی از غرب جزیره زندگی است. آن را نه تنها به عنوان بزرگترین خرده فروشی و پیچیده و یک کارفرمای بزرگ در منطقه مرکزی آن محل باعث می شود آن را یک hub برای اتوبوس حمل و نقل و اتصال به مونترال.

در حال حاضر در آن 55 سال CF فرویو Pointe-Claire دستخوش نوسازی عظیم است که دیدن آن را پیکربندی مجدد و جلا تا برای مقابله با چالشهای قرن 21 بازار خرده فروشی.

و با ساخت و ساز جدید REM نور-ایستگاه راه آهن — فقط در غرب که در آن فرویو سینما یک بار ایستاده بود — کادیلاک فرویو پیش بینی بازسازی مرکز خرید در نزدیکی REM, همه در یک فاصله کوتاه از دیگر آینده CF پروژه: یک مخلوط با استفاده از توسعه مسکونی فقط در غرب REM ایستگاه است که تبدیل خواهد شد کل محله و یک تکه بزرگ از Pointe-Claire.

“با زمین ما خریداری شده درب بعدی است که برای رفتن به یک توسعه است که این یکی از بزرگترین دارایی در پرتفوی” گفت: Jeroen Henrich کادیلاک فرویو معاون اول رئیس جمهور از توسعه شرقی کانادا است.

کادیلاک فرویو صاحب چهار بزرگ مراکز در بیشتر مونترال منطقه: Fairview, کارفور Laval تفرجگاهها St-برونو و گالری d’Anjou.

“فرویو تاریخ غنی است چرا که آن را یکی از اولین مراکز خرید” Henrich گفت. “ما در واقع از آن ساخته شده است . . . بنابراین ما به شدت سرمایه گذاری وجود دارد, هر دو در مرکز خرید و در جامعه. بسیاری از بچه ها که بزرگ شده ام در غرب جزیره مشغول به کار وجود دارد در یک نقطه در زندگی خود را به طوری که آن را هیجان انگیز است.”

این مرکز خرید که از هشت میلیون بازدید کننده در هر سال است بیشتر “مدرن معاصر نگاه کنید.”

“ما در حال گذراندن حدود 30 میلیون دلار در کاشی کاری, جدید, نرده, جدید, چراغ, روشنایی, جدید ورودی” Henrich گفت. “ما یک شریک در Ivanhoe کمبریج. ما همکاری خود دارایی.”

برخی از بزرگترین تغییرات را مشاهده کنید علاوه بر این از یک سایمونز فروشگاه و جدید سالن ناهار خوری/دادگاه مواد غذایی است که شامل برخی از امضا رستوران.

“ما در حال برنامه ریزی یک افتتاح سالن ناهار خوری در ماه سپتامبر گفت:” Henrich. “در آن زمان ما, شما قادر خواهید بود تا اعلام کند که از آمدن به رستوران.

“ناهار خوری ارائه محدود است (در منطقه) بنابراین ما بسیار مشتاق به نوع سرمایه گذاری… روی آوردن برخی از گزینه های هیجان انگیز به غرب جزیره است.”

هر دو La Maison سایمونز و سالن غذاخوری واقع خواهد شد در سابق سیرز خروجی در سمت غرب از مرکز.

“سیرز جعبه یکی از بزرگترین سیرز در کبک” Henrich گفت. “سیمونز خواهد شد در نظر گرفتن طبقه دوم و سوم و ما خواهید بود جابجایی های موجود در دادگاه های غذایی است که در حال حاضر در طبقه دوم شمالی پایان و حرکت خواهد کرد که به طبقه همکف از سیرز.

محبوب Keg Steakhouse باقی خواهد ماند که در آن است. “چیز قابل است یک شریک بسیار مهم در بسیاری از مراکز ما. آنها به خوبی وجود دارد و هیچ برنامه ای برای حرکت آنها” Henrich گفت.

Henrich گفت فرویو عظیم قبل در مورد ماندن مرتبط با مصرف کنندگان است.

“و که شامل تغییر فروشان,” او گفت:. “اگر شما یک بومی Montrealer شما ممکن است به یاد داشته باشید وجود دارد سیمپسون وجود دارد ایتون پاسکال و استاینبرگ. در طول سال فروشان, تغییرات نوع از خرده فروشان تغییر دهید. بزرگ با فرمت خرده فروشان مانند سیرز هدف و Zellers دیگر پاسخگویی به مشتریان بنابراین ما خود را دوباره اختراع. سایمونز . . . و ناهار خوری ارائه شده است که بخش عظیمی از آن است.”

STM پایانه اتوبوس نیز خواهد شد نقل مکان جدید REM ایستگاه.

در حالی که رم پارکینگ هنوز به تعیین خواهد شد در سایت CF فرویو Pointe-Claire می گوید آن را ادامه خواهد داد برای ارائه به مشتریان خود نزدیک به 6000 پارکینگ.

Henrich گفت: سایمونز است که انتظار می رود برای باز کردن در ماه اوت سال 2021 حدود یک سال پس از سالن ناهار خوری.


این انتظار می رود که STM ترمینال اتوبوس در فرویو مرکز خرید در نهایت خواهد شد نقل مکان نزدیک تر به آینده REM ایستگاه ساخته شود در گوشه ای از فرویو Ave. و بزرگراه 40 جاده سرویس در Pointe-Claire.

Graham Hughes / Montreal Gazette

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im