فرویو آرنا سایت به repurposed به فرهنگ و هنر مرکز در انتظار جذب سرمایه

نامحدود مرکز هنرهای مدیر عامل Jung-Suk Ryu عکس گرفته شده در مرکز است که بالاتر از باقی مانده های قدیمی قفل اتاق و لابی منطقه از فرویو عرصه در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. این مرکز در تلاش برای تأمین بودجه برای توسعه جامعه هنر فضای زیر آرنا سقف سقوط دو سال پیش. گاوین جوان/Postmedia گاوین جوان/Postmedia

نزدیک به دو سال پس از سقوط از سقف در فرویو عرصه جامعه مرکز هنرهای است که هنوز هم خواستار ساخت خانه امیدوار است برای جمع آوری پول برای ساخت یک جدید در دسترس تسهیلات برای خدمت به معلولین هنرمندان.

نامحدود مرکز هنرهای شده است عامل از آن زمان فضا تا حدودی متصل به فرویو عرصه برای بیش از یک دهه. اما Jung-Suk Ryu مدیر عامل این مرکز می گوید: آسیب را از پشت بام سقوط تا به حال تاثیر قابل توجهی روی بیش از 300 هنرمندانی که با استفاده از فضا در هر هفته.

ساختمان ساختار فرسایش آب تجمع در مناطق مختلف و بخشی از فضا است که در معرض عناصر ایجاد درجه حرارت داخل سالن است که می تواند رها و زیر صفر است. این وضعیت به تازگی led ساختمان بیمه ارائه دهنده دسترسی به آن را به عنوان در معرض خطر ساخت حق بیمه موشک وار رفتن.

“فروپاشی اتحاد ایجاد شده کاملا یک مدت طولانی پس از اثر” ریو گفت. “در برخی از بخش هایی از ساختمان ما در سطح پایین تر شما می توانید در واقع یک چنگال و خراش روی دیوار و شما در واقع می توانید ببینید برخی از قسمتهای داخلی ساختمان … آن داشتن یک اثر در ما تقریبا هر روز.”

این مرکز انتظار دارد برای راه اندازی یک کمپین به زودی به منظور بالا بردن $21.5 میلیون دلار مورد نیاز برای تسهیلات جدید به نام ملی accessArts مرکز. آنها در حال حاضر امن برخی از دانه بودجه در مجموع حدود 350,000 از کلگری بنیاد کانادا میراث و دولت آلبرتا اما امید به جلب گسترده تر جامعه پشتیبانی می کند.

“این بسیار مهم است که کسانی که شور و شوق و احساس هدف مربوط به هنر باید یک محل برای بیان هنر” گفت: Gerry Chipeur که ریاست آوری اعانه برای ساختمان کلنگی.

“هر کس در کلگری من صحبت متعهد به تضمین این که دسترسی برای همه بدون در نظر گرفتن موقعیت خود را. ایده های برابر و دسترسی باز به هنر برای همه حتی در جایی که یکی از چهره های دسترسی برخی از چالش ها مهم است و بدون آن ما یک فقیر و فقیر جامعه است.”

برچسب قیمت را پوشش یک فضای جدید در سایت سابق فرویو عرصه طراحی شده توسط گفت و گو محلی شرکت معماری که دست در ایجاد کلگری کتابخانه مرکزی. اگر همه چیز به خوبی Ryu می گوید: پیشگامانه بر روی این پروژه را شروع و در مدت شش تا هشت ماه.

یک فضای جدید کمک خواهد کرد که جای هنرمندان در حال حاضر در waitlist برای شروع با مرکز, او گفت:. بسیاری از افرادی که استفاده از فضای فیزیکی و یا ناتوانی رشدی و ریو امیدوار است همه Calgarians خواهد بود قادر به استفاده از توسعه های جدید.

“آن را در مورد تیک تاک جعبه این مورد در سطح جهانی دسترسی و آن را در مورد حصول اطمینان از این است که هیچ عنصر جدایی یا تفکیک بین کسی که سفت و کسی که نمی,” او گفت:. “این در مورد تمرکز بر ایجاد چیزی است که کاملا مانع آزاد جهانی در طراحی و هنرمند که دارای معلولیت در قلب است که طراحی شده است.

“امید ما این است که کل شهر کلگری را ببینید آن را به عنوان یک دارایی فرهنگی.”

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im