Facebook اجازه دهید خود را تبدیل به یک جناح راست اتاق اکو

یکشنبه در مصاحبه با سی ان ان Fareed Zakaria, هیلاری کلینتون مورد بحث چگونه “جناح راست اتاق اکو تسلط Facebook غارتی توسط Facebook.”

در پاسخ به یک گزارش که در شماره یک ترین خبر کلیک مقاله در Facebook در سه شنبه بود در مورد ایمیل رسوایی کلینتون گفت: “آنها می دانند که چگونه نه تنها به درایو این داستان تحت رادار صفحه نمایش که در آن جریان اصلی مطبوعات مانند خودتان هستند پوشش شما می دانید آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر, اما آنها می دانند که چگونه به ارائه این داستان از طریق الگوریتم به تغذیه از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم است.”

“بنابراین من بی میلی آنها را به مقدار زیادی از اعتبار چرا که آنها در حال شکل دادن به یک روایت که در بخشی از این پیام سراسر تهمت انتخابات” او گفت:.

فرید زکریا: وجود دارد یک مقاله در “Vox” و من نمی دانم اگر شما آن را دیدم در سه شنبه, on Facebook, تنها ترین جستجو مقاله — تک جستجو در اخبار عنوان شد هیلاری کلینتون ایمیل.

هیلاری کلینتون: درست است. من دیدم که.

فرید زکریا: چه چیزی شما را از آن ؟

هیلاری کلینتون: من به شما بگویم آنچه که من از آن است. این است که فاکس نیوز و مرتب کردن بر اساس از جناح راست اتاق اکو تسلط Facebook غارتی ممکن است من می گویم با Facebook.

من خواندن این مقاله. و آنچه که به من گفت: اینجا آن را فوق العاده سه شنبه دموکرات ها در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به معرفی علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus در حال گسترش است. ما در حال حاضر بیشتر و بیشتر گزارش ها از مکان های مختلف در کشور اما رهبری فاکس نیوز و Breitbart و دیگران آن را می توان در مورد من, ایمیل, کاملا, شما می دانید, ساختگی, به پایان رسید, مزخرف حمله بر من.

زیرا آنها می دانند که چگونه نه تنها به درایو این داستان تحت رادار صفحه نمایش که در آن جریان اصلی مطبوعات مانند خودتان هستند پوشش شما می دانید آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. اما آنها می دانند که چگونه به ارائه این داستان از طریق الگوریتم به تغذیه از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم است.

من بی میلی آنها را به مقدار زیادی از اعتبار چرا که آنها در حال شکل دادن به یک روایت که در بخشی از این پیام سراسر تهمت دوباره انتخابات در سراسر افرادی که چالش مغلوب ساختن پیشی جستن, تغییر موضوع در همه زمان ها. شما می دانید.

آنها علاقه مند هستند و یا حتی نگران تهمت و گفت که coronavirus جعل است. آنها نمی خواهند خود را به شنوندگان بینندگان خود را, شما می دانید افرادی که آنها را رک و پوست کنده تغذیه این روایت را به آن متمرکز شده است. چه یکی از راه های آنها را دریافت کنید ؟ شما می دانید, من بطور رایگان در تمام سر خود را به عنوان شما می دانید, فرید, پس چه یک راه به آنها را منحرف از راه هایی که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت در دست زدن به coronavirus?

بیایید آورد تا هیلاری ایمیل دوباره. بسیار باهوش و بسیار شیطانی بسیار مخرب به نوع واقعیت مبتنی بر محیط زیست و به خصوص اخبار محیط زیست است که لازم است برای یک دموکراسی به تابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>